Skocz do zawartości


iSantos RolePlay

RolePlay

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wawel

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 1 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 13:18

Dołączona grafika


Cześć!
Z radością chcemy Wam ogłosić, że projekt Role Play - iSantos idzie wielkimi krokami do przodu! Jest to Nasza druga edycja, przez ten czas udało nam się usunąć wszelkie błędy uniemożliwiające rozgrywkę, dodaliśmy również wiele elementów, które te rozgrywkę umilą. Wszystkie zmiany, które wprowadziliśmy opiszemy poniżej, tymczasem zapraszamy na nasz kanał discord oraz na forum.

Forum: https://iSantos.eu
Discord: https://discord.gg/ydFNpaXDołączona grafikaOrganizacje porządkowe – Stanowiące najważniejszą część gry IC grupy. Co prawda liderzy jeszcze nie zostali wybrani więc zapraszamy do aplikowania! Dla Police Departmen wprowadziliśmy wiele dodatków, między innymi:
 • Możliwość sprawdzenia lub stworzenia kartoteki przez funkcjonariuszy
 • Stworzyliśmy system grupowych flag, które pozwolą na dostęp do niektórych komend.(GPS, chat’y departamentowe lub kolorowe nicki)
 • Zwiększyliśmy prędkość radiowozów, aby organizacje przestępcze bardziej się wysiliły przy ucieczce.
Dla Fire Department również nie zabraknie gry.
Dodaliśmy system pożarów, będą one losowo występiały w Centrum, jak i na obrzeżach Los Santos.

Dołączona grafika


Następnym punktem jest półświatek przestępczy – Czyli ciemniejsza strona Los Santos. W godzinach wieczornych, we wschodniej części Idlewood widok krwi na chodniku czy dilera stojącego w zaułku to codzienność. Nie zabraknie nowości dla tej grupy graczy.
 • Dodaliśmy Cornery, miejsce zarobku dla organizacji. Możliwe to będzie jedynie w godzinach 16-24 oraz w grze powinni być dwaj funkcjonariusze na służbie.
 • Dodano wiele obiektów, co doda więcej klimatu.

Dołączona grafika


Biznesy. Podstawa dobrze działającej gospodarki, przedsiębiorstwa tworzone są przez graczy, przez pierwsze dni serwera, założenie działalności będzie darmowe. Natomiast, gdy gospodarka się ustabilizuje, gracz sam będzie musiał uzbierać fundusze na założenie swojego biznesu.
Biznesy możliwe do założenia, a także wprowadzone nowości:
 • Firmy transportowe (Przewóz paczek zaczynając od magazynu, do danego biznesu, organizacji)
 • Gastronomie (Dodano nowe produkty do zamówienia)
 • Korporacje Taxi
 • Siłownie (Dodano najróżniejsze suplementy, każdy typ ma inne właściwości)
 • Warsztat (Nowe możliwości tunigu)
Na koniec ponownie chcemy zaprosić Was – Graczy do wspólnej gry! Aby dowiedzieć się więcej, koniecznie załóżcie konto na forum. Będziemy informować Was na bieżąco o pracach nad skryptem. Do zobaczenia w grze!


Ekipa serwisu isantos.eu


Adres Forum: isantos.eu
Adres serwera: samp.isantos.eu


#02 - Co w trawie piszczy? - Podsumowanie wyników oraz start serwera.
Dołączona grafika


Hejka!
Miło nam jest powitać to coraz liczniejsze grono na naszym projekcie. Przez ten tygodniowy okres czasu od startu forum zarejestrowało się +50 graczy, napisaliście +1500 postów oraz co najważniejsze jest was jednego dnia coraz to więcej online. Z tej okazji właśnie chcemy wam podarować tego newsa oraz snacka z tego co nasz nowy skrypter wprowadził i będzie wprowadzał na serwer.

Podsumowanie rekrutacji na liderów
Kilka dni temu zostały już oficjalnie przyjęte aplikacje na liderów grup porządkowych. Poniżej przedstawiamy wam aktualną listę liderów organizacji:
 • Los Santos Police Department - Wawel
 • Los Santos Goverment - Efektowski
 • Federal Bureau of Investigation - Jackuś
Lecz pozostały jeszcze dwie grupy niniejszym Los Santos News oraz Los Santos Medical Center. Serdecznie zapraszamy do aplikowania na owe organizacje!

Wymagania aplikacyjne organizacji przestępczych
Projekty IC - Proces aplikacji
Złóż aplikację na biznes już teraz!
Postacie Epizodyczne - Aplikacje
Branża rozrywkowa - Wejdź i nakręć rozgrywkę!

Podsumowanie rekrutacji do ekipy
Do naszej kadry dołączyło wiele nowych twarzy, które zapełniły stopnie takie jak moderator, supporter oraz admnistrator gry. Będą przechodzić okres próbny trwający 1,5 tygodnia od startu serwera, po upływie tego czasu kilku supporterów zapewne odpadnie z tego grona. Tym którym nie udało się dostać do naszej kadry, serdecznie zapraszamy przy kolejnej rekrutacji która będzie miała miejsce wkrótce! A naszym nowym twarzom życzymy owocnej współpracy!

Dołączona grafika


Kilka odświeżeń w skrypcie
Od czasu gdy został przyjęty do naszej administracji nowy skrypter to wprowadził kilka "nowości". Nie jest ich za wiele, ale z pewnością zwiększy się ich ilość.

Osiagnięcia
Standardowo jak na poprzedniej edycji tak i teraz zostały wprowadzone. Można je zdobyć w prosty sposób, czyli wykonywać różne zadania. Za wykonanie pojedynczego zadania - w zależności od jego typu - otrzymujemy gamescore, które z pewnością będziemy mogli wymienić na konto premium w naszym sklepie.

Sklep gamescore
Jest możliwość kupna konta premium nie za pomocą dotacji w postaci PLN lecz w formie wymiany gamescore. Oczywiście możliwość kupna konta premium za PLN będzie udostępniona.

Tempomaty
Inicjatywa przyprowadzona ze strony użytkownika Nieboszczyk, która umożliwi stałej prędkości podczas konwoju lub normalnej jazdy po mieście. Aby aktywować ten dodatek należy nacisnąć klawisz "2' oraz posiadać zamontowany tempomat w pojeździe.

Masz ciekawy pomysł na dodatek do skryptu? Opisz go tutaj:
Propozycje

Dołączona grafika


Oficjalna data startu projektu
Wraz z administracją projektu ustaliśmy długo oczekiwaną datę startu projektu, jest to 10 Sierpnia. Godziny dokładniej nie jesteśmy w stanie określić ze względu na dopięcie startu na ostatni guzik. Prawdopodobnie będzie to godzina wieczorna, dokładniej określimy dzień przed startem.

Dołączona grafika


Wygraj darmowe konto premium!
Co musisz zrobić? Oto wymagania:
 • Musisz polubić ten post;
 • Posiadać aktywne konto na forum;
 • Musisz polubić naszego fanpage;
 • Napisać pod tym tematem "Biorę udział!";
Do wygrania konto premium na 30 dni, 15 dni oraz 7 dni + kilka punktów reputacji. Konkurs trwa do 9 Sierpnia, wyniki będą w ten sam dzień. Życzymy powodzenia!

Administracja iSantos.eu#2 MaddDogg

  SA:MP Weteran

 • Użytkownicy
 • 29 postów

Napisano 05 sierpień 2017 - 18:54

Forum pierdolło.

#3 kaloko798

  Quwertyn

 • Użytkownicy
 • 45 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 01:54

Działa cały czas: http://isantos.eu/index.php?/index

#4 Hiroshi

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 2 postów

Napisano 12 sierpień 2017 - 16:11

Grałem tam jako lider Governmentu oraz jako moderator forum. Pracowało mi się dobrze i bez problemowo dopóki do administracji nie dołączył YCF, który zaczął siać ferment w całej ekipie, a mi zostały postawione nieprawdziwe zarzuty przez co zostałem wyrzucony. Sam serwer jest dobry pomimo kupionego/pobranego skryptu z dawnej MSki czy już upadłego Highway, który nie wystartował. Administracja jest na dość niskim poziomie bo usuwa każdy status graczy, a sam YCF usuwa skargi na siebie. Nie polecam tutaj grać, strata czasu.

#5 kaloko798

  Quwertyn

 • Użytkownicy
 • 45 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 16:41

Co prawda to prawda ludzie odchodzą z serwa po tym jak przywrócili YCF

#6 Hakis

  Uczeń.

 • Użytkownicy
 • 79 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 19:56

kozak

#7 kaloko798

  Quwertyn

 • Użytkownicy
 • 45 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 12:47

Osoby które zostały zbanowane przez YFC mają możliwość napisania apelacji !! Wszystkie osoby dostają UB !! http://isantos.eu/in...um/32-apelacje/

#8 Redly

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 1 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 18:50

Przyszedł czas na wystawienie mojej ogólnej opinii na temat serwera.

Na serwerze grałem od startu aż do dnia dzisiejszego, między innymi przewijałem się przez przeróżne sytuacje między innymi byli cziterzy a nawet masa cziterów która atakowała ten serwer, a po wysłaniu prośby do administracji o sprawdzenie tych osób nie odpisywali bądź woleli nic z tym nie robić. To już pierwszy minus tego serwera.
Drugi punkt to ekipa serwera, czyli osoby które są przyjęte, że tak to ujmę z tyłka. Są to osoby które nie potrafią wymierzyć normalnych kar, nie potrafią pomóc graczowi. Właściciel serwera Drawski, Dawid, Nikola - jego trzy nicki jest następnym punktem w ekipie serwera. Osoba ta nie potrafi podejść do sprawy profesjonalnie, nie potrafi zająć się sprawą w odpowiednim stopniu. Również nie odpisuje na prywatne wiadomości jeżeli go o coś pytamy lub będziemy mieli do niego prośbę. Jeśli zapytamy go parę razy, mogą pójść nawet wyzwiska w naszą stronę, chodzą pogłoski, że Pan Drawski sam skrypt ukradł UnqArtowi, czyli osobie z którą prowadził poprzednią edycję iSantos, za wszystko na tamtej edycji płacił UnqArt.
Awanse w ekipie też są chore. Osoba miała moderatora, w cztery dni wskoczyła na Supportera, a po dwóch dniach na Community Managera. Coś tu raczej nie gra? Jedna osoba z ekipy często rzucała wyzwiskami w graczy na serwerowym Discordzie, ciekawe dlaczego.
Następna sprawa również dotyczy Drawskiego, Dawida, Nikoli - wybierzcie jak na niego mówić, niezdecydowany jest chłopak. Mianowicie Drawski doszedł do frakcji LSPD którą zarządza Wawel bez napisania podania, po prostu dołączył tak o - z palca, z palca jest on wyssany w LSPD. Nie pisał podania ani nic, rzucił sam siebie na stanowisko Sierżanta. Wawel nic z tym nie robi, bo po prostu się boi, że straci stanowisko w ekipie jak i straci liderkę LSPD.
Następny punkt również dotyczy LSPD i Drawskiego. Osoba ta stwierdziła, że nie zrespawni i nie przepisze Police Mavericka pod LSPD, ponieważ nie jest to potrzebne. Parę dni później gdy sam dołączył do LSPD co zrobił? Zrespawnił Police Mavericka, przypisał pod grupę LSPD, uznał swoją postać za Commandera jednostki AWSU i lata tym Maverickiem ciągle, śmieszna sprawa.
Następną sprawą jest wydział HRT w LSPD. W realnym świecie HRT podlega pod FBI, skąd się to wzieło w LSPD? W dodatku wyssany z palca lider HRT który nie ma pojęcia na temat tego wydziału i nie potrafi ustawić normalnego opisu podczas akcji. A co do akcji HRT - dzisiaj takowa akcja się działa i co? HRT stwierdziło, że jedna osoba da radę, lider tej jednostki podjechał pod wezwanie Enforcerem i zaczął sam działać, strasznie śmieszna sytuacja. A co jest jeszcze w tym śmiesznego? Gość który prowadzi strażaków czyli LSFD, jest liderem LSFD, prowadzi jednostkę HRT przyłączoną pod LSPD, czyli jest Commanderem jednostki HRT, śmieszna sprawa.
Głupią sprawą jest to, że Wawel - lider LSPD, boi się odezwać boi się coś powiedzieć na temat frakcji, nie może wyrzucić Drawskiego który ze swojej woli sam doszedł do frakcji bo boi się, że Drawski go wyrzuci z ekipy i straci liderkę.

Na serwer już nie wrócę, miłej gry osobom które jeszcze tam grają.

Screenshot opisu lidera HRT podczas akcji: http://i.imgur.com/x5rgJ35.png


//edit.
Ostatnio na serwerze widniała zła sytuacja związana z LSPD oraz z Drawskim, który po raz któryś wykazuje swój brak poziomu w organizacjach porządkowych. Między innymi, poprzez komendę /spec ekipa która jest w LSPD dowiedziała się gdzie widnieją przestępcy, przyjechali radiowozami, zaatakowali ich. A co jest najlepsze? Oddali strzały bez powodu, piszę tutaj rzecz jasna o LSPD. Nie był to jeden strzał, a była to wielokrotna ilość strzałów. W tym momencie poziom tego pseudo-serwera mnie rozwalił.

Użytkownik Redly edytował ten post 18 sierpień 2017 - 15:42


#9 Taitomajto

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 2 postów

Napisano 19 sierpień 2017 - 18:56

Jakie IP? :V

#10 kaloko798

  Quwertyn

 • Użytkownicy
 • 45 postów

Napisano 19 sierpień 2017 - 19:23

http://isantos.eu/ Jest na razie tylko forum

#11 Dawid

  I'm WebMaster

 • Użytkownicy
 • 112 postów

Napisano 20 sierpień 2017 - 17:39

Dołączona grafika


Wyjaśnienia
Witajcie drodzy gracze, postanowiłem, że nie poddam się po tym co wydarzyło się w przeciągu ostatniego tygodnia. Dołączył do nas YCF (YoCanFly), który trochę narozrabiał lecz odszedł dobrowolnie i już nie wróci. Zdecydowałem przywrócić starą ekipę (bezela i Azuro) oraz odpuścić sobie współpracę z osobami poniżej 15 roku życia - Wiadomo co się działo.

Administracja
Rekrutacja do ekipy - Kolejna - Odbędzie się na dniach, będziemy przyjmować tylko odpowiednie osoby i kompetentne na stanowiska supportu i moderatorów. Będą rozdzielone im odpowiednie zadania za które będą odpowiadać i jeśli nie będą wywiązywać się z ich, zostaną z góry wyrzuceni i zastąpieni innymi osobami.


Dołączona grafika


Nowości w skrypcie
Pokrótce opiszę kilka rzeczy jakie zostały dodane do skryptu przez naszego znakomitego programistę - Pandę.

Ubrania pod /p
Bywało, że trzeba było się przebrać, ale za daleko do sklepu z ubraniami? Od teraz możesz w przedmiotach posiadać swoje ubrania, jest to pożyteczna rzecz która urozmaici nam rozgrywkę.

Interaktywna szyba

Chciałbyś poczuć wiatr we włosach? Nie widzimy w tym problemu! Zostaje wam udostępniona komenda /szyba dzięki której możecie otwierać swoją szybę.

System bilbordów
Coś czego jeszcze nie było, czyli innowacyjny system bilbordów! Chciałbyś może zareklamować się? Wykup bilbord i ciesz się swoją reklamą! To właśnie możemy Ci zaoferować, nowy system bilbordów.


Dołączona grafika


Zakończnie
To już na tyle co chcielibyśmy wam przekazać, z góry przepraszamy za utratę wszystkiego czego dorobiliście się na poprzedniej edycji, ale teraz zobaczycie, że będzie lepiej! Zapraszamy do rejestracji, brania udziału w konkursach oraz do zapraszania znajomych!

Pozdrawiamy, administracja.#12 KaPi666

  Little Clucker

 • Użytkownicy
 • 22 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 21:47

ile było tak gównianych wersji serwera, to on i tak nigdy nie powstanie. iSantos czy marne iFierro nie mają żadnych przyszłości. I tak będą niszczone bo są kompletnym gównem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych