Skocz do zawartości

[REKLAMA] [PAL] PlayArmyLife

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Odyn123

Newbie

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 09:42

Dołączona grafika

Opis

PlayArmyLife jest serwerem RPG, lecz nie jest to zwykłe RPG. Na serwerze można grać na kilka sposobów, jako cywil, pracować jako policjant, lub mechanik, dorabiać na pracach dorywczych (których na serwerze jest dużo, bo aż 37, a będzie ich jeszcze więcej, koło 50). Można być wojskowym, pracować w armii (Są 4: USA, Polska, Rosja i Chiny). Głównym miejscem rozgrywki dla cywili jest San Fierro, w którym znajduje się komisariat, główny warsztat, oraz większość prac dorywczych, takich jak: Sprzątanie ulic (tzw. Sweepery), Street View, praca kolejarza, koszenie trawy, Rozwożenie autobusów helikopterem, praca pilota, praca kuriera, oraz wiele innych... Co do wojska, wszystkie bazy wojskowe znajdują się poza SF, na przykład, baza USA znajduje się w strefie 69, baza Rosji znajduje się w LV. Nie oznacza to tego, że poza SF cywile nie mogą normalnie grać, mogą, lecz gdy wtargną na bazę wojska, mogą zostać rozstrzelani, również gdy rozpocznie się wojna, cywile powinni uciekać ze strefy wojny, ponieważ ich dobytek może zostać zniszczony, a oni sami zabici. Co do wyróżniania się serwera, jak na początku pisałem, jest to połączenie serwera RPG z serwerem wojennym (takie połączenia nie występują na innym serwerach), tuning mechaniczny, a dokładnie system handlingów, zamiast typowego dla RPG mk1, mk2 itd... są handlingi, którymi zajmuję się akurat Ja. Wygląda to tak; gracze przyjeżdżają do warsztatu, ew. piszą na pm do mnie, ugadujemy się, płacą mi, ja warp'uje się do pojazdu na kierowcę[za zgodą właściciela], robię handling i gotowe!

Gamemode

Skrypty nie są w pełni autorskie, lecz skrypterzy ciągle usprawniają nowe skrypty. Do autorskich skryptów można zaliczyć: dodatkowe huntery, hydry i czołgi, system handlingów, dopalacz w hydrze, dwuosobowy hunter, Działo przeciwlotnicze, system zapinania pasów, system Frakcji, system Podbijania stref i różne inne...

Ekipa

Odyn123 i Bartek16194 - Właściciele serwera

Bartek16194 i Pawell - Skrypterzy

Pawell - Supporter

Oraz inni...

Forum Serwera: http://www.playarmylife.oxn.pl/
TeamSpeak3 serwera: playarmylife.freets.pw lub 46.105.41.222:10790
IP serwera: mtasa://193.70.126.129:20280
A na koniec kilka ScreenShot'ów
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Czekamy Na Ciebię !

Użytkownik Odyn123 edytował ten post 13 sierpień 2017 - 09:45

#2 FrankTenpeny

Newbie

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 10:04

Gram na tym servie od ponad jednego miecha i jestem zadowolony a równocześnie trochę zaskoczony ze jeszcze tak mało osób gra.Dlatego zapraszam gorąco server posiada spoko administracje a zarazem świetny klimat i wiele wiele rzeczy do roboty zapraszam serdecznie jeszcze raz:D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych