Skocz do zawartości


[ZAPOWIEDŹ] San Town


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Quemo

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 3 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 08:34

Dołączona grafika
Dołączona grafika


Witaj użytkowniku! Serdecznie chcielibyśmy przedstawić Wam odskocznię od reszty konkurencji, serwer nowoczesny, tworzony z pasji i profesjonalnej pracy. Przedstawiamy serwer San Town trybu Role Play Gaming! Na naszą twórczość poświęciliśmy wiele czasu, wysiłku, zaangażowania które mamy nadzieję zaowocuję w serwer godny polecenia. Zakładając San Town chcieliśmy stworzyć serwer na wysokim poziomie, serwer na którym będzie grała przyzwoita ilość graczy. Mamy nadzieję że praca jaką wykonaliśmy będzie nową odsłoną serwerów Multi Theft Auto San Andreas. Kod serwera który dalej tworzymy jest dopracowany, solidny i w większości autorski, znajdziecie u nas innowacyjne skrypty, panele oraz rozgrywkę którą żaden serwer nie zastąpi.
Dołączona grafika


Gdy San Town zostanie otwarty, znajdziecie na nim rozbudowane systemy, łatwe w działaniu a zarazem przejrzyste dla oka panele.

Celem naszym jest stworzenie rozgrywki w której gracz będzie mógł czuć się dobrze, nie był zakłopotany różnej maści napisami na ekranie. Rozgrywka na naszym serwerze będzie czymś, czego się nie spodziewacie. Połączyliśmy tryb RPG z kilkoma cechami RP, oznacza to m.in. w urzędzie miasta trzeba wyrobić dowód osobisty, który udostępni nam resztę gry na serwerze, prace itd. Gra toczy się w chwili obecnej w mieście San Fierro oraz w lasach pod Mount Chiliad, Bayside Marina. Owe miasto zostało oddzielone od reszty zamkniętymi i pozawalanymi mostami, z czasem i przyrostem graczy mosty będą naprawiane oraz otwierane.
Dołączona grafika


Aby rozpocząć prace dorywczą na serwerze należy wyrobić dowód osobisty w urzędzie miasta oraz kartę bankową. Prace dorywcze bazują na rzeczywistości, są nowoczesne i posiadają innowacyjne rozwiązania oraz pracując nie zanudzisz się na śmierć. Zarobki w pracach dorywczych będą umiarkowane do gospodarki serwerowej, każde zarobione pieniądze będą wpływać na konto bankowe które możemy w późniejszym czasie wypłacić za pomocą systemu bankomatów.
Dołączona grafika


Zarobione pieniądze możesz wydać np. na auto prywatne. Najlepsze i nowe pojazdy można kupić w salonach zatem w komisach kupimy pojazdy lekko używane, średniej klasy. Wprowadziliśmy również możliwość kupna starych, zużytych pojazdów za niską cenę na rynku pojazdów.

Zakupiony pojazd posiada pojemność silnika, im większa tym lepsze przyśpieszenie i prędkość oraz rodzaj silnika PB lub ON, w przyszłości pojazdy elektryczne (hybrydy). Każdy rodzaj silnika posiada oddzielne dystrybutory na stacji paliw.
Dołączona grafika


Tzw. frakcje bazują na służbach mundurowych w stanach zjednoczonych. Każda z frakcji posiada autorsko edytowane modele skinów, pojazdów i budynków z oryginalnego wydania gry. Pojazdy frakcyjne zostały wyposażone w nowoczesny system oświetlenia oraz sygnałów dźwiękowych. Kilka tygodni przed startem serwera odbędą się rekrutacje na liderów. W chwili obecnej jeszcze nie rozpoczęliśmy prac nad systemem frakcji oraz ich wezwań więc oczekujcie na aktualizacje.
Dołączona grafika
Przewidziana data startu serwera: Około listopada

Forum serwera: www.mta-santown.pl

FanPage: https://www.facebook.com/santownrpg/

Nazwa serwera: San Town RPG

Adres IP: 193.70.126.129:20092

Gamemode: Role Play Gaming


Użytkownik Quemo edytował ten post 25 wrzesień 2017 - 08:49


#2 Kuba16

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 4 postów

Napisano 04 październik 2017 - 20:45

Nie tak zle ale interpolacja w panelu logowania to porazka

#3 Cao

  Little Clucker

 • Użytkownicy
 • 17 postów

Napisano 05 październik 2017 - 07:19

Mi się podoba :D Pokażcie hud licznik radar i wszystkie inne drobnostki.

#4 Quemo

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 3 postów

Napisano 11 październik 2017 - 10:52


Z przyjemnością przedstawiamy panel wczytywania interiorów wraz z urywkiem interioru w którym na serwerze zdanie egzaminy na prawa jazdy. Przepraszamy za długie oczekiwanie na filmiki z postępem prac nad serwerem lecz wynika to ze spraw osobistych.#5 Persiaczek

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 9 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 14:28

A może kiedy będzie start serwera ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych