Skocz do zawartości


Play The Game

RolePlay

  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 MeQiu

    Newbie

  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 10 październik 2017 - 18:31

Dołączona grafika


Witajcie! Pragniemy przedstawić wam zapowiedź projektu Play The Game. Posiadamy autorski skrypt zakupiony ale zedytowany i ulepszany przez naszych GameModeratorów. Codziennie dzięki ekipe serwera przez specjalnie wybrane osoby sprawdzają i ulepszają całego GM. Sama rozgrywka została umiejscowiona w mieście Los Santos, które każdy gracz doskonale zna. Co do samego forum, to wzięliśmy pod uwagę sugestie naszych testerów i dostosowaliśmy nasz styl tak, aby nikomu nie przeszkadzał w czytaniu i wykonywaniu innych czynności, nawet późnymi wieczorami.

Teraz przedstawimy wam Play The Game

____________________________________________________________


BIZNESY

Postanowiliśmy urozmaicić system zarabiania w biznesach. Oprócz standardowej wypłaty za przepracowany czas wprowadziliśmy system prowizji, dzięki której lider ma możliwość ustalenia, jaka część dochodu uzyskanego przez pracownika wpłynie na jego konto. Przykładowo, jeżeli lider korporacji taksówkarskiej ustali pracownikowi prowizję na 10%, to przy kursie za $100 na konto biznesu wpłynie $90, a $10 trafi do pracownika.

_________________________________________________________________


Prywatne skrytki to jedna z rzeczy, nad którą poświęciliśmy trochę więcej czasu. Są one porozmieszczane w przeróżnych miejscach na mapie świata, a po odkryciu takowej, gracz ma możliwość jej kupna za odpowiednią kwotę. Po udanej transakcji do ekwipunku gracza zostaje dodany klucz upoważniający go do otwarcia skrytki. Jest to bardzo przydatna funkcja, która urozmaici rozgrywkę każdego czarnego charakteru, i nie tylko.

_________________________________________________________________


Kupno domów IG to kolejna rzecz, która pragniemy wam zaprezentować. Koniec z czekaniem na osoby upoważnione do tworzenia domów. Od teraz gracz może sam kupować domy. Po wejściu w odpowiedniego pickupa pojawią się dwie opcje: sprawdzenia domu przed kupnem lub bezpośrednio zakup (gotówką lub kartą kredytową). Po wybraniu tej pierwszej opcji, odczekujemy kilkanaście sekund aż przeniesie nas do danego interioru. Dom również daje nam możliwość posiadania własnego domowego schowka. Poza tym mamy możliwość dodawania lokatorów oraz zarządzaniem nimi. Wraz z kolejnymi aktualizacjami będą dodawane nowe domy możliwe do zakupu.


__________________________________________________________________


Administracja Play The Game doświadczona, zgrana, i oczywiście ogarnięta każdy jest przydzielony do swoich

funkcji więc unikamy przy tym Bajzel i mamy dwie głowy PTG, osoby pomagające! Technika Forum, Grafika, Gamemoderatorów i ty też możesz dołączyć do nas! http://ptg.gameclan....ndex.php?/index


FORUM

- Ogłoszenia na początku forum czyli nigdy nic cię ważnego nie ominie!

- W prawy pasku szybki kontakt to Głównych administratorów dzięki temu masz parę sposobów na rozmowę z nimi

- Informacje o ostatnich zmianach na FORUM/SERWERZE

- Panel Gracza

- Odnośniki do discorda oraz ts3 więc szukać nie musisz

- i ty możesz złożyć propozycje a nasz Technik forum rozpatrzy to!Dołączona grafika


Los Santos Police Departament

Los Santos Goverment

Los Santos Medical Center

Federal Bureau of Investigation


Ty możesz zostać jednym z nich! ratuj życie, pilnuj porządku!

___________________________________________________________________________

Centrala LSPD to jedno z naszych największych sukcesów. Prosty i przejrzysty design to nie tylko to, co oczywiście wykonaliśmy. Funkcjonariusz może sprawdzać kartoteki graczy oraz dodawać nowe, sprawdzać informacje o poszukiwanych postaciach czy też przejrzeć listę pojazdów z nałożonymi blokadami. Warto tutaj także wspomnieć o opcji Mobile Data Terminal, która wyświetla nam wszystkie dane o graczu (posiadane licencje, punkty karne i inne). Mamy nadzieję, że w jakiś sposób urozmaici to rozgrywkę LSPD.Dołączona grafika

Cornery to system, który został stworzony z myślą o organizacjach przestępczych. Po wyznaczeniu przez opiekuna miejsca cornera dla organizacji, administrator tworzy nowy corner, w którym członek organizacji może rozpocząć handel narkotykami. Warunkiem jest to, aby posiadać je w ekwipunku. System został maksymalnie uproszczony - Gracz oczekuje w checkpoincie na klientów, którzy losowo co jakiś czas kupują od niego narkotyki posiadane w ekwipunku aż do ich wyczerpania.


To ty decydujesz jak będzie wyglądało miasto z twoim gangiem!


____________________________________________________________________________


Mamy nadzieję, że choć trochę was zachęciliśmy do odwiedzenia forum jak i oczywiście serwera. Możemy was nawet z góry zapewnić, że nie jest to kolejny marny projekt, który i tak padnie po paru dniach. Jesteśmy zgraną ekipą, która współpracuje ze sobą już naprawdę długo i dążymy do tego, aby wam - graczom spędzało się u nas czas jak najlepiej się da.


OTWARCIE FORUM: 10.10.2017r godz. 20:00

FORUM PTG: http://ptg.gameclan.pl/forum/

SERWER PTG: 193.33.176.220:7777


Główna Administracja:

Eckert

MeQiuUżytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych