Skocz do zawartości


Advanced RolePlay

RolePlay

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 JacobTV

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 4 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 20:35

Dołączona grafika


Ruszamy z kampanią reklamową naszego projektu. Na wstępie zarysujemy całokształt projektu i jego sens na scenie SA:MP. Przede wszystkim kładziemy uwagę na stabilność i trwałość projektu. Chcemy, aby mimo wszystko gracze odczuwali radość grając na serwerze, oczekujemy ścisłej społeczności. Wtedy rozgrywka jest niepowtarzalna.

Pracujemy na pełnych obrotach, aby nic nie mogło Cię negatywnie zaskoczyć, dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć forum dyskusyjne, abyś mógł podzielić się swoją opinią.

Głównymi założycielami są: Proves, JacobTV i Ben.


Największym aspektem każdego serwisu RolePlay jest klimat, który wyczuwa się zaraz po zalogowaniu na serwer. Każdy potencjalny projekt ma swój klimat, jednakże zasadniczo są one lepsze (wypracowane) czy także zwykłe (niewypracowane). Będziemy bardziej starać się wypracować wizerunek na miasto Los Santos, nasze miasto będzie odpowiednio zaprojektowane. Nie narzucamy oczywiście swojego zdania odnośnie aktualnej sytuacji na scenie RolePlay, w platformie SA:MP.


Dołączona grafika


Na pierwszym miejscu jest oczywiście skrypt, który chcielibyśmy Wam opisać, a mianowicie bazujemy na GameModzie jakim jest "Captiva" jak i panele gracza, ale nie macie czym się przejmować bo jesteśmy w trakcie wprowadzania nowych i innowacyjnych skryptów, specjalnie dla Was chcemy dociągnąć nasz projekt na ostatni guzik i abyście mogli grać bez żadnych błędów czy niedociągnięć, bo w końcu naszym aspektem jest tworzenie rozrywki od Nas dla Graczy (was).


Dołączona grafika


Pierwszą naszą pracą jaką dodaliśmy jest dokładnie Praca Gazeciarza, a jak przedstawia się ta praca w naszym skrypcie to już wam opisujemy. Pierwsze co musimy zrobić to wziąć prace z danego miejsca (koło Urzędu) i pojechać busem do drukarni zaznaczonej na mapie, następnie dostajemy zlecenia, siadamy na rower i zaczynamy, po wykonaniu wracamy do drukarni i odbieramy pieniądze. W sumie jest konieczne dostarczenie 20 gazet, łączny czas na rozwiezienie to 10 minut.


Dołączona grafika


Następnym skryptem są tak zwane Używane Samochody, które będziemy mogli zakupić w dany dzień (będzie to każdy piątek jednego tygodnia). Pojazdy będą dostarczane statkiem do portu w danym dniu zarówno jak i w danej godzinie, będziemy mogli je kupić u bota Alberta. Jak sama nazwa mówi są to używane samochody więc nie spodziewajcie się luksusów za małą kwotę.


Dołączona grafika


Jako jedyni wprowadzamy na nasz serwer "Patrolowe Boty", o co chodzi? Mianowicie po zakończeniu służby każdego policjanta, będą pojawiały się boty policjantów które zaczną patrolować centrum miasta, zarówno będą zapisywały raporty ze swoich wyjść do bazy danych. Po wejściu policjant z odpowiednią rangą będzie mógł sprawdzić w bazie danych co się działo i o której godzinie (W następnym newsie przedstawimy wam jak to wygląda w praktyce).


Dołączona grafika


Jeżeli chcesz zagrać w dobro dobranym serwisie na Polskiej scenie RolePlay, to odwiedź nas i zaangażuj się w życie na naszym Projekcie RolePlay. Jesteśmy w trakcie wprowadzania na nasz serwis nowych i innowacyjnych skryptów lecz to opowiemy wam niebawem w następnym newsach. Na naszym forum będziemy Was stopniowo przygotować na start serwera.


Adres Forum: http://advanced-rp.eu/#2 JacobTV

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 4 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 15:31

Dołączona grafika


Witajcie!

Tak jak przy każdym powstającym projekcie gracze są ciekawi nowych informacji. Chociaż niespełna kilka dni temu otworzyliśmy forum, to z dnia na dzień jest was coraz więcej. Tym razem przygotowaliśmy kilka zmian dla grup porządkowych, w tym dla grup przestępczych (przy których skupimy się bardziej w następnym newsie). Liczymy, że stale poprawiane przez nas pomysły spodobają się półświatkowi przestępczemu - na wskutek czego będą dobrze się czuć podczas rozgrywki toczonej na naszym projekcie. Tak jak było wcześniej, nadal to tylko skrawek, który chcemy wam zaprezentować, ponieważ stale rozwijamy nasze pomysły, których jest naprawdę wiele i wymagają wprowadzenia pewnych poprawek oraz modernizacji.

Dołączona grafika


Obecny system kupna domu ograniczał się do stałego posiadania posesji na własność, jedynym wyjątkiem było uśmiercenie postaci, które pozbawiało nas własnych czterech kątów. Postanowiliśmy zautomatyzować system domów, dzięki czemu nie będzie potrzebne załatwianie wszelkich formalności z rządem poprzez stronę projektu. W całym Los Santos rozmieściliśmy pickupy, za pośrednictwem których możemy kupić posiadłość, przy której się znajdujemy. Już nie są potrzebne zgody rządu czy ingerencje osoby z uprawnieniami do wstawienia drzwi, jedyną konieczną rzeczą jest gotówka. To jeszcze nie koniec nowości związane z nieruchomościami. Każdy nieaktywny gracz przez okres 14 dni doprowadza do zmiany koloru pickupa na pomarańczowy, po 30 dniach staje się on żółty - natomiast po upływie 40 dni posesja traci właściciela wraz z całym wnętrzem, dzięki czemu nieaktywne postacie nie będą blokować najbardziej popularnych domów w mieście. Cały proces odbywa się poprzez skrypt, bez niczyjej ingerencji.

Dołączona grafika

Poddaliśmy modernizacji system pożarów, tym samym tworząc dla organizacji porządkowej jaką jest Los Santos Fire Department samonapędzającą się rozgrywkę, która przyczyni się do większej ilości akcji, co również przeniesie się na prestiż i chęć gry w tej frakcji. Uciekając jednak od monotonii, wprowadzony został również system losowych pożarów. Może zdarzyć się tak, że przypadkowy bankomat lub przystanek może ulec podpaleniu - tym sposobem LSFD nie będzie ograniczać się tylko do wyjazdów spowodowanych podpaleniami przez półświatek przestępczy.

Dołączona grafika

To nowość dla półświatka przestępczego. Wprowadzamy do gry, fałszywe pieniądze, które będą produkowane przez grupy przestępcze. Teraz możesz drukować pieniądze na własną rękę, lecz pamiętaj, policja ma wtyki na każdym rogu! (Grupa przestępcza będzie musiała posiadać budynek, jak i zarówno odpowiednie maszyny do drukowania pieniędzy. Ale pamiętajcie, nie wszędzie przejdą fałszywe pieniądze! Oczywiście pojawi się też limit drukowania fałszywych pieniędzy, poinformujemy was o tym w następnym newsie).

Dołączona grafika


Nadszedł czas w którym należałoby otworzyć rekrutację na liderów frakcji. Stawiamy przede wszystkim na zdrowe podejście i ogólną wiedzę na temat działania danej frakcji, każdy z Was ma szansę objąć stanowisko lidera. Podania wysyłamy do mnie i JacobTV.


Poszukujemy liderów do następujących frakcji:


- Los Santos Police Department;

- Los Santos Government;

- Los Santos Medical Center;

- Los Santos Fire Department#3 RaDu

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 5 postów

Napisano 02 grudzień 2017 - 16:33

Fajny serwer

Ps.Gdzie napisać podanie na lidera?

Użytkownik Szybki edytował ten post 03 grudzień 2017 - 22:47


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych