Skocz do zawartości


Red County Role Play

RolePlay

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 madvalue

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 1 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 19:30

Dołączona grafika

Witajcie! Nawet nie wiecie, jaka to przyjemność, by móc w końcu przywitać się z Wami na forum, a niebawem jak i na serwerze. Jak wiadomo, poprzednie przejścia serwera nie były zbyt logiczne przemyślane. Ekipa się zmieniła, co każdy może oceniać w swoim kryterium. Chciałbym powiedzieć, że nie będziemy korzystać ze standardowych nudnych rozwiązań sceny RolePlay, stawiamy na innowacyjność, którą będziemy chcieli przekazać wam najlepiej jak tylko potrafimy. Spojrzenie wielu osób na RolePlay, jest po prostu monotonne, w każdym tego słowa znaczeniu.


Jednym z naszych priorytetów na pewno będzie interakcja z użytkownikami, tworzenie wielu ciekawych eventów. Branża rozrywkowa jest też ważnym elementem naszego serwera, jako że skrypt umożliwia nam na podział na osoby znane i celebrytów tak tez urządzimy. Showbiznes, będzie zadaniem opiekuna branży rozrywkowej, którą będzie osoba wybrana w rekrutacji niebawem.


Na dniach planujemy otworzyć serwer do budowania interiorów biznesów, frakcji, czy organizacji przestępczych. Nasz skrypt dysponuje także możliwością tworzenia pożarów, z której na pewno skorzystamy. Planujemy tworzyć frakcję, która będzie miała za zadanie zrzeszać medyków oraz strażaków. Zdajemy sobie sprawę, że granie medyka czy strażaka wymaga dużej wiedzy OOC, a jak i chęci, umiejętności, lecz będzie to zapewniane też w dużej mierze przez Event Team.


Event Team to kolejny nasz priorytet, tak jak napisałem wcześniej, nie chcę żeby na serwerze było cholernie nudno. Event Team, będzie zapewniał rozgrywkę graczom, frakcjom, jak i organizacją przestępczym. W skład będzie wchodziło kilkanaście osób, bądź na początek kilka wraz z liderem spoza ekipy projektu. Będzie to wasza działka, i to w dużej mierze od was będzie zależało co będziecie grać. Ze strony administracji, zostaniecie potraktowani całkiem poważnie, i dostaniecie specjalny panel, gdzie będzie masa pojazdów, gotówki, czy broni.


Nie wyobrażam sobie serwera trybu Roleplay bez wyrównanych siłowo stron (PD - Organizacje przestępcze). Przez co będziemy wspierać obydwie strony, mamy wiele pomysłów wraz z innymi administratorami na ciekawe 'smaczki' dla Was! Organizacje stricte znane jako ZGP, będą mogły wymuszać haracze na biznesach w całym Los Santos, po przejściu dwu tygodniowej protekcji nadanej przez opiekuna biznesów. Niedługo po starcie ruszy Robbery Project, o którym niebawem dowiecie się więcej. Tak samo napady, może na początku nie skryptowe - lecz zastanawiamy się nad tym mocno.Rozgrywka na naszym serwerze ma się opierać głownie na mieście Los Santos, ale także nie zabieramy wam hrabstwa Red County, gdzie również możecie toczyć rozgrywkę. Wszelkie pościgi, rabunki mogą się odbywać na terenie hrabstwa. Regulamin będzie surowo karał za granie miasta duchów, oraz innych tego typu 'brudzących' tryb gry zdarzeń.Forum serwera; http://redcountyrp.pl/


Discord; https://discord.gg/Sm2mr9X


Start forum dzisiaj godzina 20.


Przewidywana dana startu serwera; 15.01.2018r.Wkrótce więcej informacji, zadawajcie pytania poniżej.


Użytkownik Szybki edytował ten post 07 styczeń 2018 - 00:03


#2 value

  Gangsta

 • Użytkownicy
 • 353 postów

Napisano 03 styczeń 2018 - 18:53

Widzę, że komuś się mój nickname spodobał XD

Kontakt tylko przez platformę discord: https://discord.me/mtadc

Mój twitter: https://twitter.com/madvalu3


#3 SuperMario

  Little Clucker

 • Użytkownicy
 • 44 postów

Napisano 08 styczeń 2018 - 02:18

Jak szybko się zaczął, tak szybko się skończył, padło.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych