Skocz do zawartości


Reklama - FridayRPG


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Persiaczek

    ♡♡Krytyk Pseudoli♡♡

  • Użytkownicy
  • 53 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 19:48

Dołączona grafika
Dołączona grafika


Witajcie! Nasza poprzednia reklama została usunięta, dlatego też zostaliśmy zmuszeni do napisania nowej. Nasz projekt tworzony jest z dokładnością do każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Staramy się odbiec od rzeczywistości i zabrać Was w otchłań oceanu - bo on tutaj jest dla nas motywem przewodnim. Chcemy na dobre zmienić polską scenę MTA, dlatego też postanowiliśmy postawić na rzeczy, które do tej pory nie były dostępne w żadnym polskim projekcie. W dużym stopniu stawiamy na grę w formie rozrywki, to, co robicie od tej pory będzie sprawiało Wam przyjemność.


Dołączona grafikaAdiPadi - główny założyciel serwera, LUA Właściciel


VirtualYT - główny założyciel serwera


Xoretzka - Administrator Opieka in Game.


Lypik000 - Moderator Opieka in Game.


Denis - Moderator Opieka in Game.


HybrindDeath - Moderator Opieka in Game.

Dołączona grafikaChcemy stworzyć coś nowego, co w zupełności odbiegnie od wyglądu oraz systemu obecnej rozgrywki. Każde Wasze wejście sprawi nam ogromną radość. Będziemy starali choć trochę wciągnąć Was w rozgrywkę na serwerze, tak aby każdy nawet najmniejszy element serwera był dla Was ciekawy.

Dołączona grafika


Na co dzień Gracze mają do dyspozycji trzy organizacje publiczne, które odpowiadają za bezpieczeństwo i porządek w miastach oraz okolicznych wsiach. Dodatkowo, organizacje przestępcze jak i zwykłe, będą mogły organizować akcję Role-Play dla służb. Każda frakcja będzie posiadać sprzęt oraz zdarzenia losowe najwyższej klasy, tak, aby pracownicy frakcji nie nudzili się podczas pełnienia służby.
Ip serwera - 193.70.126.129:20608
Serwerowe forum: Brak narazie!
Komunikator Ts3:fr1.tx2.cx:15403
Social Media: Facebook

Z całego serca zachęcamy was na wbicie do naszego serwera :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych