Skocz do zawartości


[ZAPOWIEDŹ] YourCity - Serwer z myślą o graczach!


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 F4ng

    Newbie

  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 13:25


Dołączona grafika


Dołączona grafika
Your City - Jest to serwer RPG, który bazuje na silniku .newMode, aczkolwiek staramy się wszystko poprawiać i dopinać na ostatni guzik. Staramy się, aby estetyka serwera wyglądała ładnie, a także chcemy aby także gracze mogli proponować nam rzeczy, które mogą zostać dodane na serwerze, ponieważ jest to zrobiony serwer z myślą o graczach i chcemy aby każdy gracz miał swoje zdanie.

Dołączona grafika
Nasza ekipa składa się z kilku osób, które wkładają bardzo dużo pracy w projekt i nie są to osoby pierwsze lepsze. Nasz zespół jest zgrany, wszelkie konflikty dla nas są nieznane, cechą, która chyba najbardziej nas łączy jest chyba chęć do tworzenia owego projektu.

Dołączona grafika
Rozgrywka na naszym serwerze toczyć będzie się raczej w podstawowym mieście jakim jest San Fierro - wybraliśmy te miasto iż pomyśleliśmy, że jest to najbardziej znane jak i lubiane miasto przez większość graczy owej gry. 
W przyszłości staramy się rozprzestrzeniać miejsce serwera, gdyż nie chcemy, żeby projekt toczył się w jednym i tym samym miejscu.

 
Dołączona grafika
Your City, nie jest to serwer typu "zarób, kup, tuninguj", staramy się aby na serwerze na bieżąco trafiały udogodnienia, które na pewno zachęcą graczy do gry. Na naszym serwerze znajduje się automatyczny panel tworzenia organizacji, który ma swoje wymagania i chyba mamy nadzieje, zrozumiałe.
Na serwerze spotkacie się także z różnymi udogodnieniami typu: strefa DM, w której będziecie mogli się "pobawić" ze znajomymi czy innymi graczami serwera. Nie zabraknie także zakupu własnej broni, lecz trzeba będzie pamiętać, że po śmierci nasza broń znika, dlatego podstawą takiej zabawy jest szczególna uwaga. 
A także wiele więcej takich udogodnień o których dowiecie się śledząc forum serwera jak i fanpage. 

 
Dołączona grafika
Nasze służby serwerowe będą jedną z ważniejszych części serwera, na start przygotowujemy dla Was trzy podstawowe frakcje takie jak: PDSA (Police Department San Andreas), FDSA (Fire Department San Andreas) jak i MCSA (Medical Center San Andreas) i w dalszej części TSA (Transport San Andreas). 
Postanowiliśmy wybrać nazwy, które zbytnio nie różnią się od tych na reszcie serwerów gdyż po prostu chcemy aby gracz nie musiał się przyzwyczajać i znowu poznawać nowe skróty. 

 
Dołączona grafika
Planowana data startu: 12.01.2018r. (piątek) około godziny 18:00 
Forum serwera: mta-yourcity.xaa.pl (płatne forum) 
SocialMedia: 
- Facebook (FANPAGE): https://www.facebook.com/yourcityrpg/ 
Komunikator głosowy TS3: ts.bluhc.pl (chwilowa domena) 

Zapraszamy serdecznie, pozdrawiamy ekipa Your City.


☆ Autor: EZ3N ☆Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych