Skocz do zawartości


Golden Truck Role Play

Truck

1 odpowiedź w tym temacie

#1 thesteo

    Newbie

  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 10 luty 2018 - 23:01

Dołączona grafika


Ważne! Jest to remaster serwera SilverTruck, (stąd nazwa GoldenTruck), dlatego że jego kopia została udostępniona w internecie. GoldenTruck jest pod względem mechaniki napisany praktycznie od nowa. ;)
Dołączona grafika


Serwer Golden Truck jest serwerem, który zrzesza społeczność ludzi chciących odprężyć się w GTA: SA. Serwer stoi na dedyku, posiadamy aż 1000(!) stablinych slotów oraz stronę serwera z w pełni autorskim systemem zarządzania kontem gracza, na której będą się pojawiały aktualności.

Można tam będzie również zobaczyć rankingi, graczy aktywnych oraz zbanowanych. Czeka na Was również forum, na którym gracze będą mogli zgłaszać nieprawidłowości, oszustwa, skargi etc., forum znajduje się TUTAJ.

Ponadto zespół porgramistów zajmuje się i ciągle ulepsza zabezpieczenia serwera, dla zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług. System kont premium jest w pełni zautomatyzowany. Serwer stoi za potężną zaporą cloudflare, z pakietu "PRO", który ma wydajność nawet do 3Tbps,
a ruch jest filtrowany stale i bez opóźnień.

Nad bezpieczeństwem gry oraz przestrzeganiem regulaminu będą czuwali administratorzy oraz zaawansowany technicznie adminbot, z którymi będzie można porozmawiać, pośmiać się i po prostu miło spędzić czas. Posiadamy również bardzo zaawansowane antysobeit oraz antycheat które będą wspomagać administratorów w wykrywaniu oszukujących graczy.

W razie wypadku gracze grający ze znajomymi mogą skorzystać z naszego serwera teamspeak: UseTS.pl

system łowienia ryb

Dołączona grafika


system napadów na bank

Dołączona grafika


system prac dorywczych


Dołączona grafika


Na serwerze posiadamy system frakcyjny. Do wyboru mamy frakcje:

- bezrobotny - chyba dość oczywiste, zwykły kierowca, który tylko rozwozi towary,

- pomoc drogowa/mechanik - jak wskazuje nazwa pomoc drogowa będzie pomagała podczas wypadków zazwyczaj spowodowanych przez nowych graczy. Pomoże też w razie braku paliwa, wystarczy zadzwonić (112),

- wojsko - będzie pilnowało bezpieczeństwa oraz zapobiegało napadom,

- straż graniczna - będzie pobierała opłaty oraz sprawdzała, czy wasz towar nie zawiera czegoś nielegalnego,

- policja - będzie zapewniała bezpieczeństwo, dawała mandaty i organizowała ruch uliczny,

- taxi - zapewnia łatwy i szybki transport od taksówką, helikopterem, limuzyną, a także złotym pociągiem nawet do Czarnobyla!,

- pogotowie ratunkowe - w razie potrzeby uratują was ze stanu BW oraz uleczą was do pełni zdrowia,

- San News - czyli reporter informujący graczy o najważniejszych wydarzeniach na drogach, utrudnieniach w komunikacji itp.,

- urząd - czyli praca za biurkiem, wydawanie dokumentów... nic dodać, nic ująć


Dołączona grafika

Dołączona grafika


Na początku gracz jest zwykłym kierowcą ciężarówki, który musi dowozić towary w odpowiednie miejsca. Z czasem dołącza on do frakcji, mafii, firmy lub zakłada swoją. Wraz z postępem gracz otrzymuje punkty, które zwiększają jego poziom, co umożliwia mu zakup własnego domu. Zapięte pasy, włączone światła, uzupełnione paliwo, stosowanie się do komunikacji świetlnej, waga towaru, głód, zmęczenie - wszystkie te czynniki składają się na życie gracza oraz ryzyko otrzymania mandatu. Pieniądze zdobyte za dostawy przeznaczyć można na przedmioty pierwszej potrzeby, nowe pojazdy i ich tuning, ubrania lub inne dobra znajdujące się w sklepach.

Im więcej osób, tym lepsza zabawa - duża ilość graczy zbuduje prawdziwą wirtualną społeczność, w której każdy będzie znał swoje miejsce, pomoże rozwinąć gospodarkę i spowoduje, że wszystko wokół niego stanie się żywsze.
Wszystko co najważniejsze znajdziecie pod komendą /cmd oraz w tutorialu na początku gry. Jeżeli to wam nie wystarczy mamy również poradnik na YouTube.

Dołączona grafika

Opis mechanik serwera:

-System prawa jazdy - każdy gracz musi zdać egzamin, aby móc otrzymać prawo jazdy i legalnie jeździć po serwerze. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdajemy osobno (łącznie 750$). Nowi gracze mają 10 darmowych kursów.

-System dokumentów - dokumenty można wyrobić w urzędzie. Każdy z nich jest bardzo potrzebny: paszport pozwala przemieszczać się legalnie między miastami (250$), dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny są potrzebne w wypadku zatrzymania (50$, 200$), ubezpieczenie jest potrzebne podczas wypadków oraz napraw u mechanika (270$),

-System paliwa - paliwo można kupić na stacjach rozmieszczonych po całym świecie gry. Cena litra wynosi od 9-15$. W razie braku paliwa można zadzwonić po pomoc drogową.

-System przemytu towarów - jeżeli lubicie dreszczyk emocji możecie spróbować przemycić nielegalny towar za trochę $$$. Niestety, jeżeli straż graniczna, policja lub wojsko odkryją, że waga waszego ładunku się nie zgadza zapłacicie spory mandat, wasze zlecenie zostanie anulowane, a dodatkowo posiedzicie w więzieniu.

-System tuningu i prywatnych pojazdów - jeżeli macie trochę za dużo pieniędzy, a chcielibyście sobie kupić własne auto, to możecie zrobić to w salonie. Oczywiście system posiada wiele komend, które pomogą w razie kradzieży lub po prostu utraty auta. Można je również ulepszyć. Wystarczy pojechać do mechanika i dać odpowiednią sumkę i wybrać co chcemy. Dodatkowo możemy kupić własnego tira i naczepę, które możemy edytować i nakładać na nie grafikę. Istnieje również możliwość dodania własnych stacji radiowych.

-Sklepy - system sklepów umożliwia zakup rzeczy podstawowych - picie i jedzenie w burgerach, ubrania w odzieżowym - oraz przydatnych dodatków - telefon, przez który można SMSować z innymi, dzwonić po pomoc itp., CB radio, które służy do komunikacji między kierowcami oraz boombox służący do odtwarzania własnej muzyki, którą słyszą również inni - w sklepach elektronicznych. Ponadto istnieją motele, w których gracz może wypocząć, póki nie kupi swojego domu.

-System policyjnych blokad i kolczatek - policja w razie potrzeby może zablokować drogi lub rozstawić kolczatki, aby zatrzymać ściganych przestępców. Pościgi policyjne są emocjonujące, a uczestnictwo to wspaniała zabawa i oderwanie się od spokojnej rzeczywistości serwera.

-System autobusów i taksówek - dla ułatwienia transportu powstały przystanki autobusowe oraz frakcja taksówkarzy. Dzięki tym pierwszym dojedziemy do ważnych punktów, a ci drudzy pomogą nam szybko przenieść się np. do naszego domu.

-Rozbudowane czaty - na serwerze istnieje kilka czatów, które mają na celu ułatwienie komunikacji i przejrzystości czatu. Pomagają również, gdy planujemy jakąś większą akcję.

-System firm - każdy, kto osiągnie poziom 2 i będzie miał wolne 20 tyś. może założyć własną firmę w urzędzie. Dzięki temu zwiększy on swoje zyski i będzie mógł wystawiać własne zlecenia transportu.

Dołączona grafika


VIP:

Na serwerze jest możliwość kupienia konta premium - VIP-a - oczywiście za symboliczną kwotę, wybraną przez użytkownika, nie jesteśmy nastawieni na zysk, tylko na dobrą zabawę! - który dodaje nam kilka profitów:

- ranga VIP na czacie,

- korzystanie z komend VIP'a (dawanie sobie armora, naprawa pojazdu, szybkie przebranie w mundur frakcyjny itp.).

-zmiana pogody oraz czasu (tylko dla siebie).

-dostęp do nowych samochodów dostawczych,

- podziękowania od administratorów za wsparcie serwera oraz wspisanie na listę wspaniałych ludzi w naszym rankingu! R*


Szanowni koledzy, gramy dla przyjemności! ;)Hostname: GoldenTruck

IP: 54.37.234.17:7777

Sloty: 1000

Mode: GOLDEN Beta 2.1


Wersja samp: 0.3.7


Strona: BanProject.pl/


A teraz, na zachętę kilka memów:)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika#2 MaddDogg

    entertaiment

  • Użytkownicy
  • 41 postów

Napisano 17 luty 2018 - 12:10

ktoś miał pomysł na ciekawą koncepcje prezentacji serwera, ale się nie udao <_<

Dołączona grafika


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych