Skocz do zawartości


[Zapowiedź] Role-Play.pl

RolePlay

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 RolePlay

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 5 postów

Napisano 19 luty 2018 - 19:01

Dołączona grafika

Czym jest Role-Play.pl? W pełni dopracowany projekt Role Play na platformę SA:MP, korzystając z najnowszych rozwiązań umożliwiamy grę na najwyższym poziomie jednocześnie nie ograniczając swobody. Nowatorskie podejście do panujących norm, indywidualizm oraz bezkonkurencyjność właśnie z tymi cechami przybywamy do was udostępniając nasze najnowsze dzieło. Swoboda oraz komunikatywność to podstawy aby projekt stał się przyjazną ostoją dla każdego z was. Dlatego administracja serwera została odpowiednio zweryfikowana a forum korzystające z silnika Invision Community Suite przystosowaliśmy do łatwej obsługi. Pamiętajmy że to właśnie społeczność tworzy serwer nie administracja, dokonamy wszelkich starań aby tak właśnie było. Należymy do osób które zawsze dają drugą szansę, nasze zabezpieczenia są na tyle skuteczne że osoby próbujące oszukiwać nie otrzymują banicji a jedynie wykop z serwera. Znamy realia, nie każdy pamięta o wyłączeniu cheat'ów przed wejściem na serwer (Oczywiście piszemy to z przymrużeniem oka) dlatego my wychodzimy z założenia że kopniak jest wystarczającą karą.

Kilka informacji o skrypcie? Korzystamy z autorskiego skryptu, napisanego przez naszego programistę od podstaw. Regularnie rozwijany oraz dopracowywany pozwala na najwyższy poziom rozgrywki przy maksymalnej stabilności. Nowinki oraz informacje o rozwoju przedstawiane są na naszym portalu systematycznie. Skrypt został zabezpieczony i zapora jest regularnie wzmacniania tak aby każda możliwość oszustwa została udaremniona. Przystosowany dla świeżych graczy, satysfakcjonujący dla weteranów. Masa rozwiązań mających na celu rozwój personalny naszej postaci daje nam spore pole do zabawy przy grze indywidualnej. Poniżej przedstawiamy jedynie kilka funkcji jakie posiada skrypt, aby zobaczyć więcej- obserwuj nasz projekt!Dołączona grafika

Modele postaci, własna marka odzieżowa
Jedną z nowości jakie oferuje najnowsza wersja SA:MP jest możliwość pobierania plików. Stąd wychodzimy wam na przeciw i na start serwera, ujrzycie na ulicach setki nowych modeli. Oprócz modeli gracza, napotkać będzie można różnego rodzaju zwierzęta, zupełnie nowe oświetlenie oraz setki nowych modeli przedmiotów, ale o tym w kolejnych news'ach. Wracając do modeli gracza, dla najbardziej kreatywnych i uzdolnionych osób zostaje udostępniona nowa grupa odzieżowa. Jeśli Twoje umiejętności pozwalają Ci na tworzenie własnych modeli, chcesz zarobić wirtualną gotówkę w grze, możesz rozpocząć pracę właśnie w tej branży. To nie koniec, oprócz tego każdy gracz otrzymuje możliwość dodania własnego modelu za pomocą punktów w grze. Można je zdobyć na dwa sposoby, po prostu grając lub wspierając nasz projekt.

Dołączona grafikaSklepy 24/7 z możliwością rozwoju (Stacje paliw)
Całodobowe sklepy to ulga dla naszych potrzeb, ich szeroki wachlarz produktów przyciąga potencjalnych klientów o każdej porze dnia. Na naszym serwerze takowe sklepy jeśli spełniają odpowiednie warunki mogą rozwinąć się do miana pełnoprawnej stacji paliw. Aby tego dokonać, przede wszystkim należy posiadać grupę oznaczona flagą sklepu całodobowego, następnym krokiem będzie posiadanie strefy przynależącej do naszej grupy gdzie znajdować się będą dystrybutory paliwa. Oczywistym jest że aby grupa generowała zyski ze sprzedaży paliwa, należy najpierw je uzupełnić. Tutaj zaczyna się kolejny krok, który rozwiązać można na dwa sposoby. Pierwszym sposobem będzie nawiązanie współpracy z firmą transportową która za pomocą odpowiednich pojazdów uzupełniać będzie paliwo w Twojej grupie. Innym rozwiązaniem jest zakup naczepy jak i ciągnika w salonie samochodowym oraz własnoręczne wykonanie załadunku paliwa, bądź zatrudnienie osoby posiadające odpowiednie uprawnienia do wykonywania ów funkcji. Ostatnim krokiem już po uzupełnieniu dystrybutorów, będzie ustalenie ceny paliwa, tak aby społeczność chętnie kupowała je właśnie z waszej stacji. Oczywiście cały proces wraz z ID modeli, zostanie przedstawiony na naszym forum w dziale grup.


Dołączona grafikaPubliczne oraz prywatne strefy
Strefy otrzymały możliwość szybkiej personalizacji do potrzeb gracza, co w praktyce przekłada się na permisje które dozwolone będą na danej strefie. Gracz (tudzież grupa) będący właścicielem strefy może samemu ustalić chociażby wyświetlanie strefy na mapie, jej kolor, możliwość parkowania pojazdów, jazdy na rolkach. Ekipa ustala natomiast czy na strefie są cornery, spawnowanie losowych aktorów oraz czy strefa nadaje się do użytku przez biznes. Z tym trzecim jest o tyle ciekawa sprawa że grupy typu gastronomia, warsztat czy też siłownia mogą świadczyć swoje usługi na terenie całej strefy. Oprócz tego, grupy mogą zarobić parę dolarów za sprawą permisji pozwalającej pobierać opłaty za parkowanie w danej strefie. Procedura zakładania strefy jest banalnie prosta i trwa nie więcej niż pół minuty, dlatego nie musimy martwić się o problemy związane z oczekiwaniem. Ciekawym smaczkiem na pewno jest informacja, wyświetlająca się podczas strzałów na strefie. Zależnie od kalibru z jakiego wykonano strzał, rozgłos może być słyszalny na jednej bądź kilku strefach.

Dołączona grafikaRozwinięte interakcje z aktorami
Na serwerze w losowych miejscach rozlokowani zostali, aktorzy których role są zróżnicowane. Do czynienia mieć będziemy z między innymi z ćpunami odwiedzającymi ciemne uliczki w celu zdobycia swojego ulubionego dragu. Po krótkiej interakcji o ile dogadamy się z aktorem, będziemy mieć pół godziny na dostarczenie mu wybranego przez Niego narkotyku. Oczywiście sprawa nie jest taka prosta, istnieje duże prawdopodobieństwo że ktoś nas zauważył i odpowiednie służby zostały poinformowane o wszystkim. Jeśli trafimy na bogatego ćpuna i dostarczymy mu jego narkotyki w ciągu 5 minut, dostaniemy od niego coś w gratisie. Może to być jakiś przedmiot, lub trochę gotówki. Nie zabraknie również aktorów mających na sprzedaż różne przedmioty w całkiem atrakcyjnej cenie, czy też małe zadanie do wykonania po których otrzymamy benefit. Na serwerze znaleźć będzie można jeszcze kilka rodzajów aktorów, jednakże o tym dowiecie się już wkrótce.

Dołączona grafikaRozwój tunerski, grupy ścigantów
Zdając sobie sprawę jak wielu z was, pragnie aby jego auto otrzymało unikalny wygląd. Postanowiliśmy rozwinąć się również i w tę stronę. Dodaliśmy kilkanaście nowych możliwości zmiany wyglądu pojazdów. Jednakże aby tego dokonać należy zwrócić się do odpowiedniej grupy społecznej, znanej potocznie- Tunerami, to oni właśnie zajmują się rozwojem aut z poziomu mechanicznego (Więcej informacji na forum) oraz wizualnego. Oprócz tego grupy ścigantów dzielić będą się na kilka rodzajów, zależnie od charakteru ich rozgrywki. Kolaboracje z innymi grupami przestępczymi, kradzież przewożonych towarów? A może wyłącznie nielegalne wyścigi? Otrzymane flagi pozwalać będą na wiele możliwości które zostały wypisane powyżej, ale czy to wszystko? Oczywiście że nie, Co z kradzieżą aut? Również tutaj rozwinęliśmy się o kilka kroków, zależnie od zabezpieczeń jakie posiadają auta- musimy zaopatrzyć się w zaawansowany i z całą pewnością drogi sprzęt. Pamiętajmy również że nie każde miejsce jest odpowiednie do próby kradzieży auta, podczas niej bowiem policja ma szansę dostać anonimowy donos odnośnie zaistniałego incydentu, czas tyka!

Dołączona grafikaJak wygląda dalsza faza projektu? Nie ukrywamy że start forum to jedynie formalność, mianowicie czekamy na zebranie społeczności która wytypuje liderów odpowiednich organizacji. Nie przeprowadzimy żadnych beta testów, najzwyczajniej nie są potrzebne. Skrypt został sprawdzony na liczbie graczy przekraczającej 50 osób, a wydajność maszyny podniosła się zaledwie o 5%. Korzystamy z optymalnych rozwiązań, dzięki czemu nie musimy martwić się o stabilność. To co widać w zapowiedzi, to jedynie cząstka tego co znajdziecie obserwując naszą stronę. Odwiedzając nas sami ocenicie czy warto u nas zagrzać miejsce, pamiętajcie że my jedynie udostępniamy wam możliwości- to jak je wykorzystacie zależy tylko od was!


OFICJALNY START FORUM: 24.02.2018 19:00

PROGNOZOWANY START SERWERA: Pierwsza połowa marca


OFICJALNA STRONA PROJEKTU
OFICJALNY FANPAGE PROJEKTU

SERWER DISCORD


~Reklama napisana została na IPS 4.2, aktualnie trwają prace nad poprawą stylistyki na innych silnikach for.#2 tomaz0405

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 3 postów

Napisano 22 luty 2018 - 00:10

Wyczuwam klimacik, którego dawno już nie było..

#3 KRULLEW

  Little Clucker

 • Użytkownicy
 • 20 postów

Napisano 23 luty 2018 - 00:15

Fajne

#4 Winekxd

  Little Clucker

 • Użytkownicy
 • 35 postów

Napisano 23 luty 2018 - 14:50

Wyświetl postUżytkownik tomaz0405 dnia 22 luty 2018 - 00:10 napisał

Wyczuwam klimacik, którego dawno już nie było..

Tak jest :D

#5 RolePlay

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 5 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 04:05

Dołączona grafika

Wstęp
Hejka, aby zachęcić was do pozostania na naszym forum chcielibyśmy przedstawić wam co w zasadzie mamy na myśli pisząc 'stabilna wersja skryptu' oraz przedstawić wam jeszcze więcej świetnych rozwiązań i ciekawych featerów jakie znajdziecie wchodząc do gry już niebawem. Oprócz tego chcielibyśmy serdecznie podziękować każdej osobie która postanowiła dać nam szansę i zagościła się na forum. Jeśli czegoś wam brakuje zachęcamy do użycia systemu zgłoszeń, wszelkie propozycje zostaną zweryfikowane i zależnie od zapotrzebowania społeczności, zostaną wprowadzone w życie.

Wersja beta skryptu
Wersję tę oznaczamy jedyneczką (1.0) i pisząc o tym mamy na myśli całkowicie grywalną wersję skryptu, oferującą o wiele więcej niż standardowe rozwiązania. Wersja 0.9 została przetestowana przez ok. 100 osób jednocześnie i jak w zapowiedzi pisaliśmy, serwer poradził sobie w gruncie rzeczy bez zarzutów. Od tego czasu w skrypcie zostało napisane kilkaset linijek kodu, czyli ok. 10 całkowicie nowych systemów. Oprócz tego znalazło się miejsce na poprawę zabezpieczeń oraz naprawę błędów które znalazły się podczas ostatniej rozgrywki.

Aktywność nagradzamy, usługi premium
Ważnym jest aby każdy z was czuł się na naszym projekcie swobodnie, oczywiście nie przesadzajmy, wulgaryzmy oraz trolling zostawmy dla siebie. Żeby zachęcić was do aktywnego spędzenia czasu na forum, będziemy nagradzać najbardziej aktywne osoby gPoints'ami- wirtualną walutą premium. Zostaną oni wyłonieni poprzez ranking podsumowujący miesiąc. Za ową walutę, w naszym sklepie zakupić można wiele ciekawych usług. Czy istnieją inne sposoby na zdobycie punktów? Oczywiście że tak oprócz wyżej wymienionego, możemy zdobyć je po prostu grając na naszym serwerze, pomagając w rozwoju projektu, tworząc wydarzenia. Ostatnim sposobem na zdobycie punktów jest wsparcie finansowe projektu, zapraszamy do sprawdzania dostępnych usług w zakładce USŁUGI.


Otwarcie forum, informacje główne
Aby więcej nie przedłużać, pragniemy zachęcić was jeszcze raz do aktywnego spędzania czasu na forum. Już w poniedziałek udostępniony zostanie kolejny news dot. między innymi, rekrutacji na liderów poszczególnych grup, mały sneak peak (Pokaz skryptu) i kilka innych drobnych ogłoszeń. Start pociągnął za sobą również negatywne skutki, jednakże wszystko wróciło już do normy. Zespół administracyjny poczynił kroki aby każda pokrzywdzona osoba, została słusznie potraktowana. Jeśli chodzi o małą aktywność, główny administrator ma aktualnie prywatne problemy- w przeciągu najbliższych dni postaramy się aby wszystko wróciło na prawidłowy tor. Od nowego tygodnia, projekt rusza z kampanią reklamową oraz news'ami przedstawiającymi skrypt gry. Oczekujcie nas!


#6 Winekxd

  Little Clucker

 • Użytkownicy
 • 35 postów

Napisano 03 marzec 2018 - 14:20

Dołączona grafika

Dziś o godzinie 16:00 czasu lokalnego, zakończone zostaną prace konserwacyjne.
Serdecznie zapraszamy obejrzeć nas w nowej odsłonie, widzimy się na Forum!


Użytkownik Winekxd edytował ten post 03 marzec 2018 - 14:21


#7 RolePlay

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 5 postów

Napisano 10 marzec 2018 - 16:28

Dołączona grafika
**WCHODZĄC NA FORUM ROLE-PLAY.PL MOŻNA ZAUWAŻYĆ NEWS, DOT. SMACZKÓW JAKIE CZEKAJĄ NAS W ROLI ORG. PRZESTĘPCZYCH.**#8 RolePlay

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 5 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 01:49

Dołączona grafika
**WCHODZĄC NA FORUM ROLE-PLAY.PL MOŻNA ZAUWAŻYĆ NEWS, DOT. POSTACI FABULARNYCH, DOFINANSOWAŃ, PRAC DORYWCZYCH ORAZ AKTORÓW.**

#9 Winekxd

  Little Clucker

 • Użytkownicy
 • 35 postów

Napisano 27 kwiecień 2018 - 01:11

Dołączona grafika


Wyjaśnienia
Hej! Pewnie wielu z was do dnia dzisiejszego nie wiem co się tak właściwie wydarzyło. Otóż na drodze naszego projektu, stanęła wielka przeszkoda która dla wielu jest wyrokiem śmierci. Mianowicie straciliśmy głównego skryptera jakim do tego momentu był @Mario. Jak zapewne każdy zdaje sobie sprawę, taka osoba jest fundamentem który utrzymuje projekt przy życiu. Nasza osoba odpowiedzialna za rozwój skryptu znalazła sobie pracę marzeń, która nie pozwala mu niestety, lub stety na dalszą pracę na rzecz projektu. Życzymy mu wszystkiego najlepszego i liczymy że jeszcze nas odwiedzi w drodze ku chwale.


Nowy skrypter
Nie odbiegając od tematu, byliśmy zmuszeni zawiesić projekt aby wszystko uporządkować. Wielu z was, łącznie z częścią zespołu administracyjnego zrezygnowała i uznała projekt za stracony. Nic bardziej mylnego! Nie poddajemy się, po kilku dniach udało nam się podjąć współpracę z nowym programistą znanym być może przez wiele osób. Jego projekty szczyciły się sporym zainteresowaniem, Fooster-RP czy też Essential-RP, są to projekty które na pewno wielu z was bardzo dobrze wspomina. Umiejętności skryptera, oraz spora ilość wolnego czasu pozwolą nam rozwinąć skrzydła i myślę że to właśnie nimi poruszymy całą Polską sceną Role-Play!

Dalszy rozwój
Znajdując się pod kreską, postanowiliśmy chwilo wstrzymać projekt aby podsumować aktualną sytuację. Koniec końców wysunęliśmy wnioski i ruszamy dalej. Podczas przerwy forum zostało przebudowana, nasze barwy również uległy zmianie, zaktualizowaliśmy zabezpieczenie oraz przenieśliśmy forum na mocniejszą maszynę. Nasze plany się nie zmieniły, czekamy na zebranie wszystkich potrzebnych jednostek i udostępniamy serwer gry do waszej dyspozycji. W ciągu następnych kilku dni, na naszym forum mogą powstać małe problemy z łącznością spowodowane wcześniej wspomnianymi przenosinami.OFICJALNY START FORUM: 28.04.2018 18:00
OFICJALNY DISCORD PROJEKTU
OFICJALNA STRONA PROJEKTU


Użytkownik Winekxd edytował ten post 27 kwiecień 2018 - 01:12


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych