Skocz do zawartości

SampleGaming Official

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Adamooo

Newbie

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 21:40

Witaj,

Zacznijmy od tego, że wiem jaką mam opinie - twórca cheatu D4Library do MTA:SA, wrzucanie map PYLife na fora publiczne, pozwy, włamania, kradzieże plików serwerowych, hacking forum i serwerów na MTA:SA, - ale uwierzcie mi, że po tym czasie jaki od września 2016r minął jestem już w pełni rozsądnym człowiekiem i nie zwracajcie uwagi na to co mówią inni, - a co do tych co mówią takie rzeczy na mój temat: Pocałujcie mnie głęboko w dupę.

W dniu dzisiejszym...

Przedstawiam ci serwer, który no bądźmy szczerzy, dobra?

Jest autorski...

Od lutego użeramy się z mnóstwem wulgarnych wyrazów żeby stworzyć serwer, który niedawno otworzyliśmy, wiele graczy naszą pracę docenia, doceń ją i ty. :)

Cały serwer jest rozwijany hobbistycznie, wiesz co ci powiem, czytelniku?

Nie zarabiamy na serwerze, poza tym przy moich zarobkach nie ma nawet sensu zarabiać groszy na projekcie - i nie robię tego z powodu małych zarobków, lecz z serca.

Słuchaj,

Zobacz,

Poczuj,

Prawdziwy, autorski serwer, bez bullshitu, bez shitstormów, serwer gdzie administracja jest pomocna, poświęca pół dnia na was, i nie dba tylko o swoją dupę. - a pokaż mi inny taki serwer, no no, właśnie. - nie ma.

Mamy zamiar stworzyć największą polską społeczność AmericanRPG, każdemu graczowi codziennie pięknie dziękujemy że jest fragmentem naszego sukcesu...

Zobacz sam, jak nam wyszedł cały projekt.

O to jak się bawi administracja ze szczerą i uczciwą administracją, która nie zarabia i nie truje dupy, a frakcje są rozwinięte a nie jak na pseudolach:

"dzien dobry znany powud zatszymania?"

Sloty: Ile was jest, tyle slotów. : ' )
Discord: https://discord.gg/zJtTYqe
IP: mtasa://193.70.126.129:20836

Event! (14.04.2018) - ta sobota!
Godzina 17:00, zapraszam każdego, zaproście też przyjaciół :D

Użytkownik Adamooo edytował ten post 13 kwiecień 2018 - 21:42

#2 Kapikapi

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 26 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 16:53