Skocz do zawartości


[Zapowiedź] Perfect-Rp

RolePlay

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rambo

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 3 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 15:12

Dołączona grafika

Witajcie! Pragniemy przedstawić wam zapowiedź projektu Perfect-Rp. Sama rozgrywka została umiejscowiona w mieście Los Santos, które każdy gracz doskonale zna. Co do samego forum, to wzięliśmy pod uwagę sugestie naszych testerów i dostosowaliśmy nasz styl tak, aby nikomu nie przeszkadzał w czytaniu i wykonywaniu innych czynności, nawet późnymi wieczorami. Jest to reaktywacja Ms-RP

Poniżej przedstawiamy wam część tego, co zostało zrealizowane w ciągu ostatnich miesięcy.


Dołączona grafikaPostanowiliśmy urozmaicić system zarabiania w biznesach. Oprócz standardowej wypłaty za przepracowany czas wprowadziliśmy system prowizji, dzięki której lider ma możliwość ustalenia, jaka część dochodu uzyskanego przez pracownika wpłynie na jego konto. Przykładowo, jeżeli lider korporacji taksówkarskiej ustali pracownikowi prowizję na 10%, to przy kursie za $100 na konto biznesu wpłynie $90, a $10 trafi do pracownika.


Dołączona grafikaCornery to system, który został stworzony z myślą o organizacjach przestępczych. Po wyznaczeniu przez opiekuna miejsca cornera dla organizacji, administrator tworzy nowy corner, w którym członek organizacji może rozpocząć handel narkotykami. Warunkiem jest to, aby posiadać je w ekwipunku. System został maksymalnie uproszczony - Gracz oczekuje w checkpoincie na klientów, którzy losowo co jakiś czas kupują od niego narkotyki posiadane w ekwipunku aż do ich wyczerpania.


Dołączona grafikaPrywatne skrytki to jedna z rzeczy, nad którą poświęciliśmy trochę więcej czasu. Są one porozmieszczane w przeróżnych miejscach na mapie świata, a po odkryciu takowej, gracz ma możliwość jej kupna za odpowiednią kwotę. Po udanej transakcji do ekwipunku gracza zostaje dodany klucz upoważniający go do otwarcia skrytki. Jest to bardzo przydatna funkcja, która urozmaici rozgrywkę każdego czarnego charakteru, i nie tylko.


Dołączona grafikaCentrala LSPD to jedno z naszych największych sukcesów. Prosty i przejrzysty design to nie tylko to, co oczywiście wykonaliśmy. Funkcjonariusz może sprawdzać kartoteki graczy oraz dodawać nowe, sprawdzać informacje o poszukiwanych postaciach czy też przejrzeć listę pojazdów z nałożonymi blokadami. Warto tutaj także wspomnieć o opcji Mobile Data Terminal, która wyświetla nam wszystkie dane o graczu (posiadane licencje, punkty karne i inne). Mamy nadzieję, że w jakiś sposób urozmaici to rozgrywkę LSPD.


Dołączona grafikaKupno domów IG to kolejna rzecz, która pragniemy wam zaprezentować. Koniec z czekaniem na osoby upoważnione do tworzenia domów. Od teraz gracz może sam kupować domy. Po wejściu w odpowiedniego pickupa pojawią się dwie opcje: sprawdzenia domu przed kupnem lub bezpośrednio zakup (gotówką lub kartą kredytową). Po wybraniu tej pierwszej opcji, odczekujemy kilkanaście sekund aż przeniesie nas do danego interioru. Dom również daje nam możliwość posiadania własnego domowego schowka. Poza tym mamy możliwość dodawania lokatorów oraz zarządzaniem nimi. Wraz z kolejnymi aktualizacjami będą dodawane nowe domy możliwe do zakupu.


Mamy nadzieję, że choć trochę was zachęciliśmy do odwiedzenia forum jak i oczywiście serwera. Możemy was nawet z góry zapewnić, że nie jest to kolejny marny projekt, który i tak padnie po paru dniach. Jesteśmy zgraną ekipą, która współpracuje ze sobą już naprawdę długo i dążymy do tego, aby wam - graczom spędzało się u nas czas jak najlepiej się da. O starcie projektu poinformujemy was w odpowiednim czasie. Chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i żeby obyło się bez zbędnych opóźnień. Każdego dnia udoskonalamy nasz skrypt i staramy się naprawiać błędy występujące w skrypcie a kolejne aktualizacje (newsy) z kolejnymi screenami jak i opisami rozgrywki czy też samego skryptu będą pojawiać się systematycznie.Otwarcie forum: 14.04.2018Forum serwera: Perfect-rp.eu
Discord serwera: https://discord.gg/FD4B4JY
Adres serwera: Damy za jakiś czas.Zarząd serwera:

GodoGamePL

Rambo

LimBaRRZapraszamy!


Użytkownik Rambo edytował ten post 16 kwiecień 2018 - 16:48


#2 nvklicky

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 2 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 15:32

Posiadamy autorski skrypt
gify z gui ms-rp XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nie macie nic, dzięki czemu odwiedził bym ten serwer, już chyba ciekawsza byłaby gra na mrukolu, nie macie nic innowacyjnego, co by wyróżniało was; poza tym warto tak okłamywać użytkowników, skoro wiadomo, że jest kupiony/skradziony z ms-rp?

#3 SuperMario

  Little Clucker

 • Użytkownicy
 • 44 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 21:20

Pytania dotyczące zaawansowanego dołączenia do FBI:
"
1. Opisz podstawowe zadania Agenta Federalnego:
2. Wypisz stopnie znajdujące się w hierarchii FBI:
3. Czym zajmuje się FBI?:
4. Co zrobiłbyś jeśli zobaczyłbyś dwie osoby strzelające się, a prowadziłbyś inwigilację organizacji przestępczej?:"
Wy tak na serio? co? - przecież tam poziom to jest niższy niż cokolwiek innego a liderzy frakcji reprezentują poziom podłogi :(

#4 KamilKierowcav4

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 1 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 16:34

Wyświetl postUżytkownik nvklicky dnia 16 kwiecień 2018 - 15:32 napisał

Posiadamy autorski skrypt
gify z gui ms-rp XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nie macie nic, dzięki czemu odwiedził bym ten serwer, już chyba ciekawsza byłaby gra na mrukolu, nie macie nic innowacyjnego, co by wyróżniało was; poza tym warto tak okłamywać użytkowników, skoro wiadomo, że jest kupiony/skradziony z ms-rp?

Heliks w administracji i po zapytaniu : Czym się zajmuje FBI, dostajesz bana bo : JESTEM ADMINISTRATOREM k****.

#5 KaPi666

  Little Clucker

 • Użytkownicy
 • 29 postów

Napisano 05 maj 2018 - 11:08

dobra serwer juz nie wstanie xD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych