Skocz do zawartości

Ekipy do serwera RolePlay

Szukam

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dawid

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 120 postów

Napisano 10 maj 2018 - 15:05

Dołączona grafika

Witam serdecznie, z racji zbliżających się wakacji wiadomo jest, że będzie spora ilość graczy szukająca rozrywki. Dlatego aby wybić się z moim projektem szukam ekipy, która mi w tym pomoże. Co mogę zaoferować? To, że będziecie mogli razem ze mną stworzyć miejsce rozrywki dla kilkunastu graczy, może będzie to garstka, a może i kilkadziesiąt osób w jednym momencie - To wszystko zależy od tego jak razem poprowadzimy serwer. Ze swojej strony widzę siebie jako właściciela, będę systematycznie opłacał serwer, forum, domenę i inne rzeczy, będę zarządzał ekipą i kilkoma innymi rzeczami. Wiadomo, że każdy ma swoją rodzinę, pracę, szkołę - taką też ja mam i nie będę miał aż tyle czasu by siedzieć przy forum/serwerze - Dlatego też dobieram sobie dość dużą ale zgraną ekipę, aby mi dużo pomogła w projekcie.

Jak mogłeś/aś zauważyć projekt będzie nosił nazwę starej edycji mojego projektu iSantos.pl - Pod wpływem innych ludzi, dzięki którym nie myślałem moralnie serwer upadł, lecz z początku był dość popularnym, oczywiście nie tak jak net4game, ls-rp, ls-stories - lecz był odwiedzany przez spore grono graczy. Nie przedłużając, więcej dowiesz się po kontakcie ze mną.

Kogo poszukuję?

-Maksymalnie dwóch, trzech głównych administratorów - W skład nich będą wchodzić skrypterzy, pomoc odnośnie forum itd.

-Trzech administratorów - Mapperzy, pomocnicy skrypterów i tym podobni.

-Community Managers - Będą odpowiadać za poszczególne grupy na naszym serwerze, kontakt na linii administracja <> gracze. Myślę, że 3/4 osoby wezmę.

-Supporterzy - Wiadomo, pomagają nowym graczom, maksymalnie 2 osoby

-Moderator forum - Gdy nie będzie reszty ekipy z uprawnieniami modelatorskimi na forum, to oni będą pilnować porządku.

Będę zwracał dość ogromną uwagę na zdolności graficzne, programistyczne, także na historię gry na serwerach RolePlay, i w mniejszym stopniu na wiek - Każdy ma szansę, lecz muszę dobrać silną ekipę, która podoła się swoim zadaniom i mi pomoże przy projekcie.

Pozdrawiam

DrawSki

Kontakt:

GG: 40884125

Discord: DrawSki#7347

#2 Dawid

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 120 postów

Napisano 19 maj 2018 - 16:14

@update

Aktualnie do projektu poszukuję już tylko obiekterów. Oferuję rangę supportera, z możliwością późniejszego awansu.

#3 Dawid

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 120 postów

Napisano 21 maj 2018 - 05:04

@update

Dodatkowo poszukuje grafika serwerowego, więcej informacji udzielę po kontakcie.

#4 PanKropka

Newbie

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 29 maj 2018 - 13:28

ja się zgłaszam na grafika + ranga support

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych