Skocz do zawartości

[Reklama] Serwera MYlife

RolePlay

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 soapzmylife

Newbie

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 18:03

Witam, chce was zaprosić na serwer RPG MYlife któremu ostatnio dobrze się powodzi. Na serwerze mamy dobry interfejs oraz podmianki. można tam spędzić nawet cały dzień, zabawa na tym serwerze nigdy się nie nudzi. Na serwerze aktualizacje są bardzo częste, czyli że nie znudzi nam się bo nic się nie dzieje, tam się cały czas coś dzieje ;) . na serwerze można spotkać:
-SAPD
-U.S. Army
-SFFD
-SFMD
-SARH
-TAXI
po za frakcjami można spotkać również prace dorywcze takie jak:
-Czyszczenie stołów w barze
-łowienie ryb
-magazynier
-sweepery
-tuner
-kopalnia
więcej nie będe wymieniać bo reszte znacie.
Główna rozgrywka dzieje się w san fierro i las venturas. jeżeli chcecie zobaczyć ss z serwera zapraszam na fanpage. tam również znajduje się logo. mamy bardzo dobrze ogarniętą lubiącą się ekipe jak i bardzo dobrze wyglądające forum co ułatwia graczom gre.
po więcej informacji zapraszam na: http://soapness.cba.pl
oraz na naszego fanpage: https://www.facebook...36099673227529/

MYlife - Przyjemny Polski Serwer RPG - Zapraszamy!

IP: 193.70.126.136:20580

Użytkownik soapzmylife edytował ten post 01 czerwiec 2018 - 20:26

#2 soapzmylife

Newbie

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 18:07

wiem może nie jestem mistrzem reklam. ale wybaczcie. dopiero tu dołączyłem

#3 Persiaczek

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 02 czerwiec 2018 - 14:40

Ah..... może jakąś grafikę zróbcie i wstawcie na reklamę i logo a nie taka sobię na odwal reklama napisana.

#4 Rimmer

Krytyk serwerów

• Użytkownicy
  • 76 postów

Napisano 02 czerwiec 2018 - 18:22

Podstawa reklamy to grafika drogi kolego, a tu brak. Zaprezentuj wszystkim co twój serwer zawiera, porób ładne screeny i wstaw, to nic trudnego. :)

#5 soapzmylife

Newbie

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 15:06

https://m.imgur.com/...uceutve,A9caC43 TUTAJ SĄ GRAFIKI!

#6 soapzmylife

Newbie

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 09:40

EDIT: za niedługo pojawi się II edycja! więcej informacji na fanpage

#7 QuabiYT

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 16:37

Serio nie polecam serwera ... Wgrali paczke i gówno tyle ... rekru napisalem do SAPD to okazalo się , że NIBY SKOPIOWANE Z INTERNETU ! xdddd

Boshe Taka administracja, że boki zrywać, serio jakbym już kopiowal to bym napisal w hmmm 1-2 minuty a nie 10 minut. !

Moje Zdanie : Pseudol i tyle Słabo

AAA zapomniałem dodać o Administracji i całego Wlasciciela

Dowody, że gośc nawet nwm co gada ... ja napisałem podanie a gosć Dał mi bana na Forum :
https://imgur.com/a/dyCoeZ9

https://imgur.com/a/dyCoeZ9

Użytkownik QuabiYT edytował ten post 10 czerwiec 2018 - 16:50

#8 QuabiYT

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 16:53

.

Użytkownik QuabiYT edytował ten post 10 czerwiec 2018 - 16:53

#9 soapzmylife

Newbie

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 17:22

Jak masz na imię ? : Kacper
Ile masz lat ? : 17
Napisz coś o sobie : natury jestem 'poprawnym' chłopakiem. 90% ze mnie to sprawiedliwość i 10% głupota. Lecz na ogół jestem miły i szczęśliwy. Czasem jestem nieznośny ,ale to tylko czasem. Uwielbiam takie gry jak właśnie Cs:Go ,połowę mojego serca oddałem piłce nożnej. Jestem koleżeński i pomysłowy. Często nawiązuję nowe znajomości i bardzo to lubię. Jestem wstydliwy ale tylko przy nowo poznanych ludziach.
Przy ziomkach jestem szalony, wnerwiający czasem i ogólnie jestem zupełnie inny niż inni mężczyźni. Po prostu lepiej mi idzie rozmowa z dziewczyną niż z chłopakiem. Mam więcej koleżanek. Dla nieznajomych jestem raczej otwarty negatywnie. Mam własny świat, na świat patrze przez różowe okulary, nie było takiej rzeczy żeby była mogła mi popsuć humorek. Każdy mówi że jestem szalony (to nie prawda) i dowcipny i nie odpuszczam jak się na coś uprę to to muszę zrobić. I ogólnie jestem w miarę fajny, dobry, optymistyczny mam poczucie humoru. Mam dobre zachowanie w moim życiu, i praktycznie niczego się nie boje. Gdy byłem mały chciałem zostać strażakiem jednak to się zmieniło gdy zacząłem kopać piłkę z kolegami, a jeżeli chodzi o piłkę nożną to moim ulubieńcem jest cała Barcelona, oczywiście też mam szacunek do Realu, nie jestem sezonowcem. W podstawówce mało się uczyłem, dopiero zdałem sobie sprawę że moje życie się zaczyna i od gimnazjum miałem dobre oceny, raz mi się pasek na świadectwie pojawił, szkoła to złe i dobre czasy i zachęcam was do uczenia się bo to potem się przyda w dalszym życiu. Moje hobby to informatyka oraz jak wspomniałem piłka nożna. Czasami jeżdżę na deskorolce ( tylko gdy mi się nudzi). Co wakacje jeżdżę do mojej cioci która jest w Kanadzie. Umiem też w 65 % lub więcej JĘZYK ANGIELSKI, jestem też kinomaniakiem moje serce podbił film z serii "Rocky Balboa". Mam quada na którym jeżdżę dla przyjemności po moim miasteczku =). Mam opanowaną matematykę oraz polszczyznę i nie posiadam dysleksji. Uwielbiam słuchać piosenek, najczęściej słucham Grubson'a.
Dlaczego akurat SAPD ? : Ponieważ na wielu serwerach jestem w SAPD bo to moja ulubiona frakcja to tutaj też chce pokazać co umiem i pomóc
Ile posiadasz godzin na serwerze na pierwszej edycji ? (pod f2) : oj nwm jakoś ok. 20-30
Czy byłeś kiedyś karany na serwerze? : Nie
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na frakcję ? : Zbliżają się wakację więc nawet do 15H
Ile czasu jesteś w stanie poświecić na serwer? : oj dużo dużo Wakacje niedlugo Tongue
Jak oceniasz swój stan RP ? : <1/10> 9/10
Chciałbyś coś wnieść do frakcji ? : Tak >
- Podmianki ( mam linka do fajnych )
- Mandaty za złe parkowanie

a tu mamy to co znalazłem w internecie:

Nick:KubuS
SID:452
Imię:Kuba
Czas przegrany na serwerze:10h
Coś o sobie: [Minimum 3 zdania]Jestem Kuba Wiek 14 Ogarnięta Miła Osoba Postarałem się Napisać Podanko I Zrobię to!! Najlepszy Serwer RPG Postaram Się Dostać do SAPD.Bardzo lubię sport piłkę nożną ! Jestem wysoki i często gram na tym serwerze! Bardzo jara mnie praca natury jestem 'poprawnym' chłopakiem. 90% ze mnie to sprawiedliwość i 10% głupota. Lecz na ogół jestem miły i szczęśliwy. Czasem jestem nieznośny ,ale to tylko czasem. Uwielbiam takie gry jak właśnie Cs:Go ,połowę mojego serca oddałem piłce nożnej. Jestem koleżeński i pomysłowy. Często nawiązuję nowe znajomości i bardzo to lubię. Jestem wstydliwy ale tylko przy nowo poznanych ludziach.
Przy ziomkach jestem szalony, wnerwiający czasem i ogólnie jestem zupełnie inny niż inni mężczyźni. Po prostu lepiej mi idzie rozmowa z dziewczyną niż z chłopakiem. Mam więcej koleżanek. Dla nieznajomych jestem raczej otwarty negatywnie. Mam własny świat, na świat patrze przez różowe okulary, nie było takiej rzeczy żeby była mogła mi popsuć humorek. Każdy mówi że jestem szalony (to nie prawda) i dowcipny i nie odpuszczam jak się na coś uprę to to muszę zrobić. I ogólnie jestem w miarę fajny, dobry, optymistyczny mam poczucie humoru. Mam dobre zachowanie w moim życiu, i praktycznie niczego się nie boje. Gdy byłem mały chciałem zostać strażakiem jednak to się zmieniło gdy zacząłem kopać mało się uczyłem, dopiero zdałem sobie sprawę że moje życie się zaczyna i od gimnazjum miałem dobre oceny, raz mi się pasek na świadectwie pojawił, szkoła to złe i dobre czasy i zachęcam was do uczenia się bo to potem się przyda w dalszym życiu. Moje hobby to informatyka oraz jak wspomniałem piłka nożna. Czasami jeżdżę na deskorolce ( tylko gdy mi się nudzi). . Umiem jestem też którym jeżdżę dla przyjemności po moim miasteczku =). Mam opanowaną matematykę oraz polszczyznę i nie posiadam dysleksji.
Dlaczego akurat SAPD ?:bo Lubię Patrole,Pościgi,itd Kocham was i chcę dołączyć w szeregi SAPD i Zdobyć Doświadczenie! i Najlepszy Serwer RPG MONEY LIFE Chcę Się Dostać DO ASAPD i Zdać Akademie i Dostać się Do SAPD

tu mamy jego obrone na moje podejrzenia:

http://imgur.com/Qo1RPAQ

za te odpowiedz i za kopiowanie a przynajmniej czesciowo. i dostales bana.

serwer nie jest pseudolem. jak już próbujesz coś uzyskać to pisz prawde. jak to taki ,,gówniany serwer,, to dlaczego chciałeś dojść do frakcji? myślę że widzisz swój błąd i na innych serwerach przedstawisz swój wizerunek odrobine lepiej. ☺

Użytkownik soapzmylife edytował ten post 10 czerwiec 2018 - 17:27

#10 QuabiYT

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 17:31

Co masz tutaj podobnego w tym podaniu Gosciu !!! Daj mi jedną rzecz która jest podobna

A po 2 nie pisalem tego do admina tylko do goscia ktory pisal podanie na wielkośc kurde calego Forum ?... camiast pisac wielkoscia 32 to pisal 200 ! XD

Pozdro !
Okazalo sie, że ty szukasz po internetach czyli ty piszesz pewnie podania z neta kolego ... wtopa na całości a w dowodach nie ma nic podobnego !!! 2 rózne podania

Użytkownik QuabiYT edytował ten post 10 czerwiec 2018 - 17:33

#11 soapzmylife

Newbie

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 17:35

z toba dziecko nie ma co się kłócić. naucz się pisać i dopiero tu możesz się wypowiadać. a co do wielkości to się nie pogrążaj bo to nie ma tutaj znaczenia

quabi ja czekam na opinie graczy a nie ścierw jak ty

Po co ja mam pisać podania? dziecko, ja jestem tam właścicielem. I dbam o ten serwer. dlatego nie pisz jak nie wiesz

Użytkownik soapzmylife edytował ten post 11 czerwiec 2018 - 15:30

#12 QuabiYT

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 18:06

No obrażaj dalej ... Teraz sobie niszczycie opinie serwera... No dalej Dalej !

#13 soapzmylife

Newbie

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 06:50

Wyświetl postUżytkownik QuabiYT dnia 10 czerwiec 2018 - 18:06 napisał

No obrażaj dalej ... Teraz sobie niszczycie opinie serwera... No dalej Dalej !

to że administracja sprawdza podania to znaczy o dbałości serwera a nie o niechlustwie. a opinia serwera jest dobra. tylko zdażają się takie przypadki jak ty.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych