Skocz do zawartości

Szukam ekipy do luźnego RP na SAMP

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sons

Newbie

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 05 czerwiec 2018 - 00:40

Cześć, wpadłem na takich pomysł, aby zrobić fajny oryginalny projekt, mający swój niepowtarzalny klimat, który możliwe, że będzie konkurencją dla dzisiejszego Mrucznika, również z luźnym RP. Chcę stworzyć serwer, który w końcu będzie przyjazny dla gracza, gdzie nie będzie jakiś napinek jak to widać na polskiej scenie roleplay gdzie występuje tzw. hard RP. Chciałbym wykorzystać potencjał "luźnego RP", gdzie nie został wykorzystany na Mruczniku, ale również nie tylko na nim błędnie interpretowany przez nagminne bez konsekwencji "odwalanie" utrudniając komuś przy tym rozgrywkę, gdzie mógłby to być nawet najlepszy serwer roleplay, w którym można było również grać na wysokim poziomie, występuje super klimat, uniwersalność oraz bez głupich, niekiedy przesadnych napinek czyli wszystko ze zdrowym rozsądkiem. Zamierzam to zrobić na podstawie dobrego starego godfathera, bez jakiś bajerów, ale pisany od zera, więc taki przerobiony godfather, który w sumie można zaobserwować na zagranicznej scenie roleplay, a więc zróbmy serwer jak za dawnych fajnych czasów. Możecie pytać czemu nikt na to nie wpadł; nie mam pojęcia, powodów mogłoby być wiele, a ja do niedawna zacząłem się interesować sceną roleplay, szczególnie tą polską, w której widać jakie błędy nadal są popełniane; czego nie ma, czego brakuje, więc jeżeli chodzi to, wiem co i jak; wyciągam wnioski, analizuje, więc powinienem te błędy wyeliminować do zera przy swoim projekcie. Jak to mówią lepiej późno niż wcale.

Więc tak; poszukuję skrypterów, mapperów, webmasterów, moderatorów, grafików, adminów jak i również tzw. gamemasterów czy supporterów, którzy będą inaczej u mnie nazwani. Po więcej info pisać do mnie na PW lub na discordzie: Sons#9051

Użytkownik Sons edytował ten post 05 czerwiec 2018 - 04:06

#2 Sons

Newbie

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 06:40

Pawnerzy, Ci co będą się ogólnie zajmowali serwerem, maszyną i ogarnianiem gamemoda również poszukiwani

#3 Sons

Newbie

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 18 czerwiec 2018 - 20:21

Nadal poszukuję

#4 Sons

Newbie

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 07:49

@REF

Skrypterów brak, więc ich zapotrzebowanie jest największe

#5 WoooD

Newbie

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 lipiec 2018 - 21:17

Cześć. Chętnie pomogę, jeśli chodzi o pisanie GM. Odezwij się na Gadu Gadu: 62370971

#6 Resk

Newbie

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 19:40

Chętny na skryptera ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych