Skocz do zawartości


santosProject

Truck

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 santosProject

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 3 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 21:33

Dołączona grafika

santosProject to projekt osadzony na platformie SA:MP, którego celem jest synteza dobrej gry Truck RP. Jako jedyny serwer ze wszystkich dotychczasowych trucków stawiamy większy nacisk na RP, które stricte w dalszym ciągu powiązane jest z tematyką rozwożenia towarów. Dlaczego uznajemy się za projekt innowacyjny? Rozpoczęliśmy pracę nad wdrożeniem możliwości, które oferuje nam SA:MP 0.3DL to właśnie dzięki jego funkcjom na serwerze ujrzymy własne skiny wybierane przez graczy, wątki fabularne czy zupełną przebudowę miasteczka, w którym toczy się rozgrywka. Chcemy zapewnić graczowi miejsce, gdzie razem ze znajomymi będzie mógł oddać się rozgrywce na wysokim poziomie i z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Całą rozgrywkę postanowiliśmy scentralizować w Dillimore, uważamy że jest to miasteczko niedocenione przez graczy i można w nim stworzyć wiele ciekawych okazji do gry. Część miasteczka została przebudowana przez naszych mapperów i wygląda teraz o wiele nowocześniej a tym samym nie niszczy klimatu całej miejscowości. Na terenie tej lokacji zobaczycie odświeżone biuro szeryfa hrabstwa Los Santos, urząd miasteczka który pełni również funkcję DMV i główną bazę Emergency Medical Services. Dillimore będzie jednak jednym z trzech głównych miasteczek. Drugim z nich będzie Fort Carson obok którego leży wielka fabryka na terenie której będziemy mogli załadować swoją ciężarówkę. Ostatnią, trzecią miejscowością będzie Bayside w którym będziemy mieli okazję udać się do kościoła lub załadować ciężarówkę transportem świeżych ryb.


Dołączona grafikaNa naszym serwerze głównym organem ochrony porządku publicznego będzie Los Santos County Sheriff's Department - departement szeryfa mający pod swoją jurdystrykcją całe hrabstwo Los Santos i tereny je otaczające. Za zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców San Andreas odpowiadać będzie Emergency Medical Services, które będzie działało podobnie do Fire Department z Los Angeles, czyli będą to paramedycy wyszkoleni również do zwalczania pożarów i w razie potrzeby zakładający nomeks i wyjeżdżający wozami do wezwania.

Dołączona grafika


Umożliwiamy naszym graczom założenie własnego biznesu, który będzie generował zyski, przygotowaliśmy się pod to tworząc skrypt na dzienne dotacje. Nie mamy dużych żadnych wyznaczników, liczy się dobry pomysł, plan i zaangażowanie. Wystarczy złożyć aplikacje i poczekać na decyzję od opiekuna biznesów, liczy się kreatywność i umiejętność prowadzenia własnej firmy.
Dołączona grafika

Skrypt jest w pełni autorski, pisany od podstaw przez doświadczonych programistów. Zobaczycie w nim wiele innowacyjnych rozwiązań, których na ten moment nie chcemy ujawniać. Nad skryptem pracujemy nieprzerwanie od ponad pół roku wciąż optymalizując go i dodając kolejne linijki kodu aby njakość rozgrywki na naszym serwerze była jak najlepsza a sama zabawa odbywała się bez żadnych lagów i innych przycinek.

Oto kilka SSów :)


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika

Na sam koniec, chcielibyśmy was serdecznie zaprosić na nasz serwer discord, postaramy się na nim odpowiedzieć na wasze pytania a wszystkie najnowsze newsy oraz aktualizacje będą się pojawiać na kanale informacyjnym. Posiadamy własnego bota, który zbiera punkty i przypisuje je do użytkownika, po uzbieraniu danej ilości punktów można wymienić je na usługi w naszym sklepie. Aby się połączyć wystarczy kliknąć w ten link (KLIK)Strona oraz forum - KLIK

Discord - KLIK#2 santosProject

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 3 postów

Napisano 29 lipiec 2018 - 18:30

Drugi news informacyjny już na forum, zapraszamy! :)


https://santosprojec...ead.php?tid=112#3 MariuseQ

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 1 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 17:32

Dołączona grafika

Cześć, pracę nad mapą trwają bez przerwy. Staramy się aby wyrobić się na obiecaną datę serwera - pod koniec wakacji. Spędzamy czasami dnie, a nawet noce nad pisaniem kodu, a to wszystko dla was! Bez owijania w bawełnę przejdźmy do nowości!

Naprawa pojazdu

Na skutek różnych przyczyn nasz pojazd będzie mógł ulec małej usterce, czy to uszkodzone drzwi, pękniete opony lub uszkodzony silnik. Na naszym serwerze aby naprawić uszkodzony pojazd będzie trzeba się udać do warsztatu samochodowego gdzie wyszkoleni mechanicy przywrócą go do pełnej sprawności. Inaczej jest jednak z oponami - jeśli zostaną uszkodzone będziemy musieli się udać na najbliższą stację, aby napompować je kompresorem! Usługa napompowania opon nie będzie kosztowna.

Dołączona grafika

Kupno pojazdów, salon aut

Podczas gry na serwerze, gdy uda Ci się dorobić na twoje wymarzone auto są dwa sposoby aby je zakupić. Pierwszy to udanie się do salonu aut w Los Santos i kupno nowego. Drugim sposobem jest zakupienie auta od innego gracza serwera, jednak należy zwrócić uwagę, że auto najczęściej będzie używane. Oczywiście za pierwszy sposób trzeba zapłacić więcej, w końcu to nowiutkie auto z salonu. Wszystkie pojazdy możliwe do zakupu na serwerze są posegregowane na klasy. Każda klasa liczy inną ilość pojazdów.

Dołączona grafika

Stacje paliw

W całym San Andreas jest rozlokowane kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt stacji paliw. Na naszym serwerze każda stacja ma swój aktualny stan paliwa oraz maksymalny. Co to oznacza? Jeśli na stacji zabraknie paliwa nie będzie można z niej korzystać dopóki nie zostanie dostarczona benzyna na stację przez innego gracza jako załadunek. Oczywiście, za taki załadunek będzie wyższe wynagrodzenie niż za normalny. Co do pytania - co jeśli nikt nie będzie woził tych ładunków i stacje będą stały puste? Nigdy się tak nie stanie, więcej informacji na ten temat możliwe, że w kolejnym temacie!

Dołączona grafika

Rekrutacje

Podczas ostatniej rekrutacji na opiekunów organizacji na serwerze przyjeliśmy na ten czas dwie osoby:
@ Marjo - opiekun organizacji przestępczych
@Powaszny - opiekun organizacji prywatnych

Rekrutacja na opiekuna organizacji porządkowych nadal trwa! Zapraszamy do składania podań. Nabór na rangę supportera na ten moment został zamknięty, jednak nie oznacza to braku możliwości wysyłania podań. Aktualny skład naszych supporterów:
@Over
@MariuseQ
@PanMonitor
@lvkasze
@Vans


Nadal poszukujemy chętnych osób do dołączenia do grona Developerów, poszukujemy chętnych mapperów! Więcej informacji na naszym Discordzie.

Podziękowania

W imieniu całej administracji dziękujemy wszystkim użytkownikom forum oraz Discorda za to, że jesteście z nami i nas dopingujecie do dalszej pracy! To dla nas wiele znaczy i daje wielki zapał do pracy aby wyrobić się ze wszystkim na koniec wakacji! Dziękujemy, że jesteście.

Dołączona grafika

Link do tematu z newsem na naszym forum : https://santosprojec...ead.php?tid=162


Użytkownik MariuseQ edytował ten post 10 sierpień 2018 - 18:31


#4 santosProject

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 3 postów

Napisano 20 sierpień 2018 - 11:55

Dołączona grafika

Zapraszamy do odczytania nowego newsa na nowym forum :)


KLIKUżytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych