Skocz do zawartości

[OFERUJE] Usługi IT / technik

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mysantosrp

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 29 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 12:22

Witaj przybyszu!

Na początek pewnie nasuwa się pytanie - kim jestem? Otóż moje imię prawdopodobnie do niczego nie jest ci potrzebne, co najwyżej wiek - czyli 23 lata. Znany pod nickiem "Infinity" od przeszło 8 lat. Dzienny student informatyki (specj. Systemy i sieci komputerowe) aktualnie na 7 semestrze (ostatni, podczas pisania pracy inżynierskiej).

Co oferuje? Jest to temat dosyć rozległy. Oferuje usługi dot. administrowania, zarządzania oraz bezpieczeństwa. Wszystko zaczynająć od doboru serwerów (VPS czy dedyków) po ich konfiguracje, zabezpieczenie, zarządzanie, instalacje. Biegły w obsłudze dystrybucji linuxowych (debian, centos, fedora, ubuntu) jak i także tych z rodziny windows (server/desktop).

Poniżej kilka przykładów usług, jakie mogę zaoferować (pamiętajmy, że nie są to wszystkie, spokojnie można się kontaktować z byle jakim zapytaniem):
- dobór serwera (VPS/dedyk) pod daną usługę, razem z doborem systemu i pakietów,
- konfiguracja serwerów (VPS/dedyk) w ramach prowadzonej usługi, instalacja pakietów, zabezpieczenie serwera (firewalle, podstawowe zasady bezpieczeństwa, dodatki od mojej osoby)
- instalacja dowolnie wybranej usługi (serwer SQL, serwer WWW, DNS, poczty, serwer gry, serwer głosowy, boty do TS3, etc.)
- zajęcie pozycji administratora technicznego (na jakiś czas), czyli po prostu wszelkie naprawy, instalacje nowych rzeczy w ramach próśb, doinstalowywanie jakichś rzeczy, rekonfiguracje, etc. (dostępny jestem codziennie, nawet po 10-12H.
- instalacja CMS (silników) oraz też wszelkich innych rzeczy powiązanych luźno z WWW
- Podpinanie domen, konfiguracja DNSSEC i innych rzeczy z tym związanych
- Certyfikaty SSL i ich konfiguracja (HSTS, podwójne szyfrowanie, co tylko trzeba)
- CloudFlare i jego konfiguracja
- Ochrona przed DDoS (DoS), posiadam własne regułki, wlasne schematy działania, wlasne zabezpieczenia i metody zmniejszenia skutków takich ataków.

oraz wiele, wiele więcej ..

Jakie jest moje doświadczenie, bo przecież to jest najważniejsze?
W swojej "karierze" prowadziłem sporo serwerów gier czy sporo for (tych związanych z serwerami, czy też nie). Dla konkretnych przykładów: cztery serwery MC (głównie surv/freebuild/factions+rpg - na kazdym 100+ osóB), zajmowałem się sprawami technicznymi na (obydwu odsłonach) nie istniejącym już ponad rok serwerze mySantos (RP, zapewne kilka osób wie, bo do dzisiaj nasz skrypt jest wciąż używany do budowania nowych serwerów) oraz na kilku innych serwerach powstałych później na naszym skrypcie (około 3), w serwerach CS 1.6, RUST, CS:GO, GTAV, GARRYSMOD oraz wiele więcej też swój udział miałem.

Przytocze też fakt, że mySantos (RIP) było atakowane nawet po 4 razy na dzień, przy użyciu płatnych botnetów a nawet się nie spociło. Podobnie z serwerami MC i GARRYSMOD.

Tak więc jest to około 5 lat doświadczenia, w tym sporo poświęcone serwerom gier i VPS.

Co sobie za to liczę? Symboliczne kwoty, tylko. Oczywiście cena jest zależna od przydzielonego zadania czy też obowiązków, co dogadać się możemy już prywatnie. Dla niektórych rzeczy to nawet jest to 5zł. Robię to głównie dla samego siebie, aby zdobyć nową wiedze, nowe doświadczenie.

Na sam koniec przedstawie formy kontaktu, oczywiście będzie ich kilka jako żeby wam było wygodnie (w razie ogólnych pytań także można pisać):
DISCORD: Infinity#8228
lub też PW na forum.

#2 MaddDogg

entertaiment

• Użytkownicy
  • 39 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 21:42

Infinity? Znam, polecam.

Dołączona grafika

#3 mysantosrp

Little Clucker

• Użytkownicy