Skocz do zawartości


[FiveM] Polski Serwer New Life RolePlay

RolePlay

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 C0okie

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 2 postów

Napisano 04 sierpień 2018 - 15:29

Dołączona grafika
Dołączona grafika


Zacznijmy od samego początku! Jesteśmy trójką znajomych z wielkimi ambicjami oraz kreatywnymi pomysłami. Swoją przygodę z serwerami RolePlay zaczęliśmy od 2011 roku na platformie samp. W późniejszym czasie przenieśliśmy się na MTA, aż w końcu powstała modyfikacja fivem, na której chcemy spróbować swoich sił w stworzeniu własnego serwera z magicznym klimatem, świetną społecznością, oraz pomocną administracją, lecz już gdy przytym jesteśmy powinniśmy się z wami zapoznać!

KELY ---> 16 letni programista który opanował języki C# , Java Script oraz lua! Zajmuje się obecnie game-devem, to właśnie on ustawia wszystkie nasze skrypty, konfiguruje je oraz dba o sprawy techniczne naszego serwera! (Nasz technik :ph34r: )

COOKIE---> 18 letni game-master, zajmujący się całą otoczką roleplay'u na naszym serwerze, posiada on w tym duże doświadczenie a także pilnuje porządku prac które się obecnie odbywają. (Nasz strażnik In Game :wub: )

MIKRAL---> 17 letni pomocnik naszego serwera, zajmuje się sprawami discorda oraz utrzymuje na nim porządek. (Nasz moderator :D)

Dołączona grafikaJako ludzie z wysokimi wymaganiami, oferujemy wysoki poziom rozgrywki roleplay a także duży poziom realizmu na naszym serwerze. Zaczynając od systemu paliwa, przechodząc przez rozmaite prace, oraz wykupowanie posiadłości, aż dochodzimy do systemu zwierząt, oraz modowanych aut. Posiadamy również rozwinięty półświatek przestępczy oraz możliwość apelowania o mafię, kartel, bądź gang. Poandto na naszym serwerze będą odbywały się różne, oraz częste eventy dla służb porządkowych, organizacji przestępczych oraz graczy bez żadnej frakcji. Oczywiście w tym samym czasie dodajemy masę innych rzeczy, takich jak nowe systemy aby sprawić by rozgrywka była jeszcze bardziej realna, zachęcamy do bycia na bieżąco na naszym discordzie.


Dołączona grafika


Słowami końcowymi, jeśli udało nam się Ciebie przekonać, zachęcamy Cię abyś dołączył do naszego discorda który będzie umieszczony na samym dole tematu. Pojawiamy się na scenie po to, aby dać wam, graczom wyjątkowy klimat gry, oraz jesteśmy otwarci na wasze wszelkie propozycje. Mamy nadzieję że się do nas przyłączysz, a razem zbudujemy jeden z lepszych serwerów RolePlay!


Oficjalny start Bety serwera jest przewidziany na 15 sierpnia 2018 roku.


LINK DISCORD ---> https://discord.gg/FCgSy4S
Pamiętajcie drodzy gracze, serwer jest od graczy dla graczy Dołączona grafika a to właśnie my, wszyscy razem, tworzymy społeczność wszystkich serwerów i o nich decydujemy!

Dołączona grafika Bardzo dziękujemy jeśli dotrwałeś do samego końca i mamy nadzieję że zobaczymy się w grze Dołączona grafika

Administracja New Life RolePlay


Użytkownik C0okie edytował ten post 04 sierpień 2018 - 17:32


#2 C0okie

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 2 postów

Napisano 05 sierpień 2018 - 19:25

Nazwa serwera została zmieniona na "Genesis RolePlay".

#3 destination

  ❥ Kocham Pseudole ❥

 • Użytkownicy
 • 90 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 10:23

Ugh... widzę tu podobne logo do Strefy RP

Strefa RP:
https://imgur.com/a/3r6XSYh

Wy:
https://imgur.com/a/3r6XSYh

Wasze nowe logo:
https://imgur.com/a/3r6XSYh

(nie wstawiałem grafik ze względu że są białe (Strefa RP) i nic nie byłoby widać)

A poza tym, podoba mi się to, że staracie się bardziej niż sławne serwery RP, moim zdaniem discorda zrobiliście lepiej niż oesis.

Życzę wam powodzenia z serwerem i samych sukcesów :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych