Skocz do zawartości

Szukam skrypterów PAWN, mapperów, webmasterów

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sons

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 01 wrzesień 2018 - 16:00

Poszukuje skrypterów PAWN, mapperów oraz webmasterów do projektu luźnego RP na SAMP, który będzie również konkurencją dla ówczesnego Mrucznika. Chciałbym wykorzystać ten potencjał, który został tam zmarnowany, a widzę w czymś takim wielki potencjał. Oryginalny projekt oraz niepowtarzalny klimat bez przesadzonego skryptu to serwer wręcz idealny nawet przy starym dobrym godfaterze gdzie dowodem jest wiele zagranicznych serwerów. Zamierzam to zrobić bazując na godfatherze jak ze starych lat, ale również mocno go modyfikując + zetknąć klimat ze starych czasów z nowymi.

Skrypterzy:

• Zarzucanie fajnymi pomysłami, które można wykorzystać na SAMP, a ja o tym nie wiem że są możliwe.
  • Doświadczenie jeżeli chodzi o serwery RP; granie na jakiś projektach, nawet zagranicznych, mile widziane
  • Wykonujących solidnie swoją robotę, poprawiając błędy itp
  • Znających się na rzeczy
  • Aktywność

Mapperzy:

• Aktywność, która jest kluczowa
  • Znajomość i edycja tworzenia obiektów; estetyka pracy, idealnie wpasowane - najlepiej profesjonaliści

Webmasterzy:

• Znających się na rzeczy
  • Potrafiących solidnie wykonywać swoją robotę w tym połączenie konta forum z serwerowym, praca przy forum cały czas jeśli będzie taka potrzeba, a nie tylko odwalić forum i koniec.
  • Doświadczenie
  • Aktywność

Poszukuję bardzo dobrych ludzi, ogarniających, znających się na rzeczy, również takich, którzy mają doświadczenie, odpowiedzialnych czy uczciwych, którzy nie chcą od razu na starcie kasę dlatego uprzedzam, że w tej sytuacji możesz nie zaczynać ze mną rozmowę. Jeżeli chodzi o kwestie pieniędzy, będzie i ja to Ci obiecuję. Zapytacie, co jeśli projekt nie wystartuje, a wy tyle zrobiliście? Nie ma o co się martwić, zapłacę bo dotrzymuje danego słowa, dowodem są ludzie Ci co mnie znają lub robili ze mną transakcję; Frosti, który robił mi dwie grafiki, nie było z tym żadnych problemów - możecie śmiało pytać. Kontakt discord: Sons#9051

Użytkownik Sons edytował ten post 01 wrzesień 2018 - 16:35

#2 Sons

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 22 wrzesień 2018 - 19:21

@REF

Gdybym nie odpisywał lub by była inna przyczyna pisać na gg:13410588

#3 Sons

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 11 postów