Skocz do zawartości


[ZAPOWIEDŹ] Trucker SAMP (RolePlay z elementami TRUCK)


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 EminemsS

    Newbie

  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 21:38

Dołączona grafika


Cześć! Zapraszam Was drodzy użytkownicy na przedstawieniu serwera pod nazwą Trucker SAMP, projektu RolePlay z elementami TRUCK.
Trucker SAMP to projekt osadzony w Los Santos na alejce gwiazd. Stawiamy na przyjemną, klimatyczną grę, chcemy zrobić serwer od graczy dla graczy, łamiąc pewne standardy ograniczające grę, to gracze wpływają na całokształt rozgrywki, jej losy i przebieg, administracja tylko pilnuje porządku, tępione będzie naginanie zasad uwzględnionych w regulaminie. Skrypt jest dobrze przyszykowany na taką rozgrywkę. Każdy z osadzonych w administracji ma doświadczenie oraz umiejętności do pełnienia swojej funkcji co dowiecie się czytając dalsze przedstawienie projektu. Rozgrywka nie zatacza się tylko do Los Santos, można a nawet należy się grać również poza miastem.


Dołączona grafika


Najważniejszy element całego projektu. Skrypt, z którego korzystamy jest to skrypt mySantos Role Play. Skrypt jest przygotowany pod dobrą płynną rozgrywkę bez bugów. Gamemod jest bogaty w skrypty oraz posiada dobrze działającego Anty-Cheat. Dobrze i estetycznie wykonany panel lidera, łatwe komendy w języku polskim, jak i większość komend. Dlaczego postawiliśmy na ten gamemod? Ależ to proste!- skrypt ten jest dobrze rozbudowany dzięki czemu możemy fajnie edytować go pod nasz projekt tak aby przypadł do gustu każdego gracza.


Dołączona grafika


Organizacje porządkowe są jednym z najważniejszych elementów rozgrywki każdego serwera RolePlay . Pozwalają na nakręcenie rozgrywki na serwerze, które mogą przerodzić się w długie godziny grania. Na start projektu mamy zamiar wprowadzić pięć podstawowych frakcje, które to właśnie Ty drogi graczu możesz prowadzić.

  • Red County Government
  • Red County Sheriff Department
  • Los Santos Police Department
  • San Andreas Medical Center
  • San News

Dołączona grafika


Organizacje przestępcze są również jedną z ważniejszych aspektów gry na serwerach RolePlay. Każda osoba, która posiada minimalną wiedzę, potrafi przygotować aplikację, zebrać porządną ekipę - otrzyma szansę gry w procesach. Żeby przejść proces musicie udowodnić nam, że organizacja rozwinęła się na tyle, by wejść w większe obroty. Jeżeli faktycznie, wasza organizacja przejdzie proces zostanie organizacją nieoficjalną. Oznacza to, że ukazują się kolejne drogi, które pozwolą wam już w pełni używać możliwości przestępcy. Następnym etapem będzie uzyskanie organizacji oficjalnej.


Dołączona grafika


Przedsiębiorstwa to grupy, które mogą być założone przez każdego gracza. Założenie własnego przedsiębiorstwa będzie łatwe, wystarczy stworzyć przyzwoitą aplikację, dysponować czasem na rozwijanie przedsiębiorstwa. Na początek serwera, założenie działalności będzie darmowe. Gdy serwer wystartuje, oddamy możliwość stworzenia przedsiębiorstwa poprzez skrypt. Poniżej opiszemy proces tworzenia własnej działalności w grze.
Szukamy odpowiedniego miejsca na lokalizację naszego biznesu i kontaktujemy się z opiekunem, który tworzy nam drzwi, dobiera odpowiednią cenę do budynku i położenia - gdy wszystko jest gotowe możemy wykupić budynek(Oczywiście wykupienie odbywa się w sposób In Game). Wchodzimy do Urzędu Miasta po zarejestrowanej OOC na forum rozmowie[wniosek o rozmowę] po czym umawiacie się i gracie IC. Lider biznesu musi spełniać wymagania (20h na postaci, brak szczególnych kar otrzymanych na serwerze oraz kwocie 6000$)


Dołączona grafika


Branża rozrywkowa to świetne miejsce do gry, to tutaj możesz stworzyć wyjątkową postać i gołym okiem wyróżniać się w tłumie. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Waszej kreatywności. Od administracji możecie dostać wszelkie rzeczy związane z tworzeniem materiału pod branże. To tutaj możesz zostać prawdziwym celebrytą. Nie mamy tutaj żadnych zakazów, możesz wcielić się w rolę prawdziwej gwiazdy. Grając w branży możecie zarabiać potężne sumy, brać udział w galach rozdania nagród, zdobywać kolejne wyróżnienia.


Dołączona grafika


Na koniec zapraszamy was serdecznie do tworzenia razem z nami tego projektu. Zapraszamy was serdecznie też na naszego discorda gdzie będziecie mieli z nami kontakt oraz dowiecie się wielu ciekawych informacji:Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych