Skocz do zawartości


Backnite

Deathmatch Team Deathmatch Fun Inne

 • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 QuoVadis

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 1 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 00:23


Dołączona grafikaKIM JESTEŚMY?
Jesteśmy grupą młodych developerów poznanych na scenie Multi Theft Auto, która pragnie wrzucić od siebie kilka ciekawych jak i innowacyjnych planów co do rozwoju naszego serwera.CZYM JEST BACKNITE?
Backnite jest to międzynarodowy serwer bazujący na rozgrywce typu Battle Royale. Tryb ten znany jest głównie z gier typu PUBG, Fortnite, czy najnowsza odsłona Call of Duty Black Ops 4. Pewnie pierwszym pytaniem jakie nasuwa wam się na myśl będzie: “Czy rozgrywka będzie bazowała tylko na trybie Battle Royal?”.
Oczywiście że nie, ponieważ byłoby to zbyt monotonne i nudziło by się po dłuższej chwili rozgrywki. Aby tak się nie stało wprowadziliśmy również tryb Story Mode, w którym naszym zadaniem jest wykonywanie zadań i wczucie się w fabułę.KONCEPCJA ROZWOJU BACKNITE
 • Logowanie / Rejestracja
  Prosty i łatwy w obsłudzę system logowania i rejestracji został zaprojektowany tak, aby każdy bez problemu mógł się w nim odnaleźć. Na samym wstępie będziemy mogli ustawić język, który będzie obsługiwany podczas rozgrywki. Całe wasze dane które pozostawiacie u nas, są w pełni zabezpieczone dzięki wykorzystaniu najnowszych technik szyfrując, a wszystko to po to, by chronić wasze dane.
  Spoiler
 • GUI
  Prosty interfejs znajdziecie nie tylko w login panelu, ale w każdym miejscu naszego GUI. Całościowy koncept designu poczekalni zainspirowaliśmy się tytułem jakim jest PUBG czy Fortnite. Możecie znaleźć wiele podobieństw ale nic nie zostało sklonowane 1:1.
  Spoiler
 • System Znajomych
  Nie graj sam! Stworzyliśmy genialny system znajomych, który jest prostym sposobem do zintegrowania się ze znajomymi w lobby. Po dodaniu znajomego będziemy mogli sprawdzić czy jest dostępny, czy może już prowadzi jakąś rozgrywkę. Jeżeli nie jest w trakcie rozgrywania żadnego meczu możecie dołączyć do wspólnej poczekalni by razem zagrać przeciwko innym.
 • Sklep
  Od samego początku rozwoju konceptu Backnite, jako gry Battle Royale, nie miał być pod żadnym pozorem rozgrywką typu Pay2Win. Jedyne co będziemy mogli zakupić w sklepie to różnego rodzaju skiny na bronie, spadochrony, postaci, czy nieśmiertelniki. Znajdziemy je w różnych wersjach jakościowych: od najpopularniejszych poprzez unikatowe, epickie czy nawet legendarne. Nie dają one żadnych bonusów w grze, ale za to jak świetnie się prezentują!
  Spoiler
 • Szafka
  Umożliwia sprawdzenie i wyekwipowanie posiadanych przez nas skinów. Możliwości customizacji jest nieskończenie wiele. Każda nasza broń może posiadać innego skina, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby pokolorować wszystkie bronie tak samo!
 • Lobby
  Ustawienia lobby znajdziemy w lewym dolnym rogu ekranu. Umożliwia nam one wybranie trybu rozgrywki oraz ilości graczy. Po tym jak ustawicie wasz ulubiony tryb, jesteście w stanie zaprosić do poczekalni swoich znajomych i wspólnie przeżyć niesamowitą przygodę.


Po rozpoczęciu rozgrywki
Po starcie rozgrywki w trybie Battle Royal zostaniemy przekierowani do poczekalni, w której zbierają się gracze.
Stan graczy w grze znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Czas za który rozpocznie się gra wyświetlany jest nad mapą. Gra nie wystartuje dopóki nie zbierze się odpowiednia ilość osób.Strona Supportu.
Aby lepiej poznać wasze bolączki jako graczy, stworzyliśmy osobną stronę, dzięki której możecie bezpośrednio informować nas o waszych pomysłach, czy odnalezionych błędach. Pamiętajcie, że jeżeli coś nie będzie działać jak powinno, bądź będziecie mieli jakieś problemy z serwerem, zawsze możecie się udać tam i przeszukać naszą bazę danych. A nóż ktoś miał kiedyś taki problem jak wy i już mu odpowiedzieliśmy i pomogliśmy, jeśli jednak nie znajdziecie na naszej stronie odpowiedzi na wasz problem, zawszę możecie stworzyć nowe zapytanie, na które w jak najszybszym czasie dostaniecie odpowiedź.Status Serwerów
Nie możesz dołączyć do gry? Masz problem z wejściem na naszą stronę? Odwiedź naszą stronę statusu serwerów, na której sprawdzisz aktualny stan serwerów, zapowiedziane prace konserwacyjne, czy lattency między tobą a naszymi maszynami.Pomóż nam tłumaczyć Backnite!
Chcesz mieć swoją cegiełkę w projekcie, tłumacząc go na swój ojczysty język? W takim razie bardzo cię potrzebujemy! Backnite jest serwerem międzynarodowym, dlatego poszukujemy tłumaczy by dotrzeć do jak największego grona ludzi na całym świecie.

Aktualny stan przetłumaczenia Backnite na inne języki, jak i ilość aktualnych języków sprawdzisz tutaj.Chcesz być częścią osób tworzących Backnite?
Aby stworzyć tak rozwinięty projekt jakim jest Backnite stale poszukujemy nowych ,utalentowanych twarzy do pomocy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje od innych programistów, modelerów, mapperów czy grafików. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, skontaktuj się z Administracją na forum czy Discordzie załączając swoje portfolio.


NA SAM KONIEC NASZEJ REKLAMY
Jeżeli dotarłeś do tej części naszej reklamy i w pełni ją przeczytałeś, to mamy serdeczną nadzieję, że zainteresowaliśmy twoją osobę naszym nowym projektem. Nie jest to wszystko co mamy do zaoferowania, cały czas sugerujemy się waszymi opiniami, propozycjami co do projektu i stale go ulepszamy i rozwijamy. Aby dalej śledzić nasz projekt i zostać częścią naszego community, a może i nawet pomóc nam w rozwoju poprzez najróżniejsze propozycję koniecznie odwiedź nasz Discord, Facebook, Twitter, oraz załóż konto na naszym forum. Widzimy się w grze!
Ekipa Backnite. ©

OUR TEAM
 • Backer - CEO of the project, Lead LUA Developer
 • Pumelowsky - 3D Object Creator, Polish translator
 • KingMoses - Web Developer, System Administrator
 • QuoVadis - Map maker, Story mode designer, Polish translator
 • DHXtR - Graphic designer


Odwiedź nasze Social Media by być na bieżąco.

Strona główna
Facebook
Twitter
Discord

Dołączona grafikaTekst przetłumaczony przez QuoVadis oraz Pumelowsky z języka angielskiego na polski.


Użytkownik QuoVadis edytował ten post 05 listopad 2018 - 00:25


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych