Skocz do zawartości

Zajawka MaddDogga!

1 odpowiedź w tym temacie

#1 MaddDogg

entertaiment

• Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 20:58

Dołączona grafika

https://www.facebook...jawkamadddogga/

Już od długiego czasu zajawka trwa i rozwija się na nowych polach. Zamysł projektu nie jest trudny. Komentarze, relacje i inna zawartość związana z GTAmultiplayer i GTAonline w Twoich aktualnościach na Facebooku. B) Stworzyłem projekt dla doskonalenia siebie w tym trybie rozgrywki i dla wsparcia RolePlay w Polsce. Zasięgi strony sięgają ponad przewidywaną przez algorytm portalu normę. Śmiało twierdzę, że przedsięwzięcie odniosło sukces - ale bez Ciebie to nie nie miałoby sensu. Nagłaśniam także warte wsparcia nowe projekty mające potencjał na zaistnienie na naszej scenie. Po 10 latach przegranych na scenie doszedłem do wniosku, że warto dać przykład świeżym graczom, a tym bardziej zakorzenionych dostarczyć przynajmniej rozrywki i przyjemności z odbioru.

Dołączona grafika

Od jakiegoś czasu trwają prace nad realizacją projektu parkRolePlay. Jestem pomysłodawcą tego przedsięwzięcia. Do tego potrzebowałem zaufanych i dojrzałych osób do sprawnego prowadzenia portalu. Naszym zamiarem jest wsparcie dla Polskiej sceny RolePlay/GTAonline. Chcemy móc rozwijać i dać możliwość rozwoju indywidualnym graczom. Jaki jest sens? Sens widzimy. Tryb RolePlay jest specyficznym trybem. Rozwija naszą kreatywność, ortografię, kulturę i wyobraźnie naszego mózgu. Mało? Podaj korzyści z prowadzenia rozgrywki w trybie RPG. Dzisiaj brakuje miejsca w którym prowadzić będziesz dyskusje na problematyczne zagadnienia nie tylko związanymi z grą. Faktem jest, że wspólnie tworzymy wsparcie dla Polskiej sceny. Integracja jest naszym priorytetem. Zajrzyj na fanpage i poznaj naszą koncepcje! :P

https://www.facebook...35927046940345/

Dołączona grafika

Użytkownik MaddDogg edytował ten post 06 listopad 2018 - 21:01

Dołączona grafika

#2 MaddDogg

entertaiment

• Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 18:10

Start produkcji jeszcze w tym roku!

Dołączona grafika

Użytkownik MaddDogg edytował ten post 09 listopad 2018 - 12:17