Skocz do zawartości


MaddDogg

Rejestracja: 27 lut 2017
Poza forum Ostatnio: wrz 26 2018 18:55

Moje tematy

parkRolePlay - Punkt odniesienia na Polskiej scenie RolePlay!

23 wrzesień 2018 - 02:52

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Zerknij na nasz fanpage i dokończ czytanie, zostaw polubienie i bądź na bieżąco! ;)

https://web.facebook...35927046940345/


ROLEPLAYPOLSKA - Oficjalna grupa społecznościowa graczy RolePlay! Facebook

22 wrzesień 2018 - 11:36

Dołączona grafika


https://web.facebook...84847911988617/


Wprowadzamy #StandardyGrupy! B) Grupę znajdziesz używając wyszukiwarki Facebook'a. To proste! Dołącz do grona 1500'set użytkowników i baw się razem z nami! Wiemy, że denerwują Was rozmamłane, nieestetyczne posty i publikacje, mało czytelne i psujące całą estetykę debaty i rozmowy #wpisy. Skłoniły nas do działania przede wszystkim indywidualne komentarze pod wieloma postami związanymi czy to z propozycjami sprzedaży określonych dóbr w świecie gry, czy publikacje promujące i reklamujące nowo powstałe projekty i przedsięwzięcia. Mówimy #dość publicystycznej amatorce i normujemy wpisy na tablicy, po przez wprowadzenie #StandardyGruppy.Chcemy maksymalnie podnieść poziom atrakcyjności dyskusji i w sposobie odbierania jakichkolwiek promocji na naszej ścianie.Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika Chcąc opublikować post typu "Sprzedam hajc na serwerze xXx", będziesz musiał zastosować się do naszych standardów i wywiązać się z narzucanego wzoru publikacji. Podczas publikowaniu postu, musisz użyć określonych #hashtagów. Mianowicie: #sprzedam #nazwaserwera /// #kupie#nazwaserwera. W treści musisz zawrzeć informacje dot. ceny i sposobu płatności.
Wszelkie posty
#nieStandardowe będą usuwane ze ściany. Istnieje opcja "Zgłoś Post", wtedy pozwolicie lepiej wywiązywać się z oferowanym przez nas usług.


Dołączona grafika Posty reklamujące nowo powstałe projekty/serwery, także będą musiały spełniać nasze wymogi. Jednym z takich wymogów będzie dodanie określonych hashTagów z palety: #nazwaserwera #platformaMP#trybrozgrywki . W treści autor będzie skazany na udostępnienie linku do witryny oraz przedstawienie oficialnej notatki reklamującej przedsięwzięcie, projekt.


Niezastosowanie się do wymogów publicystycznych będzie wiązało się z usunięciem takiego wpisu, a w przypadku natarczywego łamania naszych standardów, taki autor będzie wydalany z naszego grona, a nawet zbanowany.


Dołączona grafika


Dołączona grafika Wraz z prowadzonymi działaniami zapewniającymi najwyższą jakość standardów, edytowaliśmy zestaw pytań dla potencjalnych kandydatów do naszej grupy.


Dołączona grafika Postanowiliśmy unormować też posty związane z szukaniem osób do rozgrywki na konkretnym serwerze. Obowiązkiem autora będzie dodanie paru hashTagów: #szukam #nazwaserv , z krótki opisemw treści publikacji.


Na ten czas to wszystko co chcielibyśmy przekazać. Trwają konsultacje w gronie administracji i dalej będziemy zapewniać najwyższe standardy naszym członkom. Grupę znajdziesz używając wyszukiwarki Facebook'a. To proste! Dołącz do grona 1500'set użytkowników i baw się razem z nami! Dołączona grafika Bajo!Dołączona grafika


gtaHELP.pl | Oficjalny support dla Polskiego RolePlay! [UPDATE]

28 lipiec 2018 - 03:55

Dołączona grafika


Wyszukaj nas na facebook'u!


Chciałbym zaprosić Was na nowo powstającą produkcje, o charakterze wsparcia dla naszej sceny RolePlay, na arenie narodowej. Aktualnie trwa realizacja przedsięwzięcia, budowa witryny i tworzenie struktur portalu. Będziemy oferować naszym użytkownikom nie tylko promocje swoich projektów, ale także możliwość indywidualnego wypromowania się każdego, zainteresowanego gracza. Dodatkowo w naszej witrynie znajdą się regularnie publikowane artykuły, recenzje, publikacje tematyczne, rankingi, poradniki, konkursy oraz wiele więcej kwestii dot. GTAmultiplayer/GTAonline. Obraliśmy za swoją misje - wyznaczanie trendów i standardów w dążeniu do stworzenia kreatywnych i wyjątkowych miejsc do prowadzenia rozgrywki, w różnym trybie rozgrywki. (nie tylko RP!)


Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika


Zarząd stanowią doświadczone osoby i gracze, mające na co dzień, bliską styczność z GTAmultiplayer, oraz nadal lawirujące osóby wśród na co dzień aktywnych społeczności. Ten temat nie ma na celu konkurencji z forum, na którym publikowana jest owa zapowiedź, albowiem mamy na celu ogólnego wsparcia Polskiej sceny, na którą nie tylko składają się produkcje w postaci serwerów, ale i także portale tematyczne, które sprzyjają w rozwijaniu i stabilizowaniu areny RolePlay, na Polskim obszarze sieci internet, oraz z którymi z przyjemnością będziemy prowadzić obustronną relacje, mając na celu dobro Polskiego RP. Wspólnie współpracując ze sobą stworzymy interaktywną scene! Pozdrawiamy!


START PRODUKCJI PRZEWIDYWANY JEST NA ŚIERPIEŃ/WRZESIEŃ 2018 roku.


Dołączona grafika


Nie przekraczając regulaminu i nie naruszając normowanych zasad, nie wyświetlamy bezpośredniego linka do naszego oficjalnego fanpage, na portalu społecznościowym Facebook do którego zachęcamy zajrzeć oraz polubić, bądź zaobserwować - aby być na bieżąco z efektami naszej pracy. Zapraszamy na Oficjalną Grupę Społecznościową Polskich Graczy RolePlay, na Facebook'u! Wspólnie tworzymy wsparcie dla naszej sceny RolePlay. Liczymy już 1400 osób, które na co dzień konwersują, na dowolne tematy. Integruj się razem z nami! Dołącz już dziś! :)