Skocz do zawartości


MaddDogg

Rejestracja: 27 lut 2017
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 02:17

Moje tematy

gtaHELP.pl | Oficjalny support dla Polskiego RolePlay! [UPDATE]

28 lipiec 2018 - 03:55

Dołączona grafika


Wyszukaj nas na facebook'u!


Chciałbym zaprosić Was na nowo powstającą produkcje, o charakterze wsparcia dla naszej sceny RolePlay, na arenie narodowej. Aktualnie trwa realizacja przedsięwzięcia, budowa witryny i tworzenie struktur portalu. Będziemy oferować naszym użytkownikom nie tylko promocje swoich projektów, ale także możliwość indywidualnego wypromowania się każdego, zainteresowanego gracza. Dodatkowo w naszej witrynie znajdą się regularnie publikowane artykuły, recenzje, publikacje tematyczne, rankingi, poradniki, konkursy oraz wiele więcej kwestii dot. GTAmultiplayer/GTAonline. Obraliśmy za swoją misje - wyznaczanie trendów i standardów w dążeniu do stworzenia kreatywnych i wyjątkowych miejsc do prowadzenia rozgrywki, w różnym trybie rozgrywki. (nie tylko RP!)


Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika


Zarząd stanowią doświadczone osoby i gracze, mające na co dzień, bliską styczność z GTAmultiplayer, oraz nadal lawirujące osóby wśród na co dzień aktywnych społeczności. Ten temat nie ma na celu konkurencji z forum, na którym publikowana jest owa zapowiedź, albowiem mamy na celu ogólnego wsparcia Polskiej sceny, na którą nie tylko składają się produkcje w postaci serwerów, ale i także portale tematyczne, które sprzyjają w rozwijaniu i stabilizowaniu areny RolePlay, na Polskim obszarze sieci internet, oraz z którymi z przyjemnością będziemy prowadzić obustronną relacje, mając na celu dobro Polskiego RP. Wspólnie współpracując ze sobą stworzymy interaktywną scene! Pozdrawiamy!


START PRODUKCJI PRZEWIDYWANY JEST NA ŚIERPIEŃ/WRZESIEŃ 2018 roku.


Dołączona grafika


Nie przekraczając regulaminu i nie naruszając normowanych zasad, nie wyświetlamy bezpośredniego linka do naszego oficjalnego fanpage, na portalu społecznościowym Facebook do którego zachęcamy zajrzeć oraz polubić, bądź zaobserwować - aby być na bieżąco z efektami naszej pracy. Zapraszamy na Oficjalną Grupę Społecznościową Polskich Graczy RolePlay, na Facebook'u! Wspólnie tworzymy wsparcie dla naszej sceny RolePlay. Liczymy już 1400 osób, które na co dzień konwersują, na dowolne tematy. Integruj się razem z nami! Dołącz już dziś! :)