Skocz do zawartości


Knapek

Rejestracja: 07 kwi 2015
Poza forum Ostatnio: lip 17 2017 18:33

Moje tematy

Harvest RolePlay

17 czerwiec 2017 - 18:23

Dołączona grafika

Witajcie, czas zaprezentować wam nową odsłonę serwera Harvest RolePlay, opartego o bardzo dobrze znaną platformę San Andreas Mulitplayer. Chcemy, aby serwer stał się odskocznią dla wielu osób, które obecnie nie mają na scenie miejsca do gry lub po prostu szukają czegoś nowego, co ich zaskoczy. Wy wirtualni gracze stworzycie naszą społeczność, a my postaramy się dostarczyć wam jak najwięcej przyjemności z gry na naszym serwerze. W wielu przypadkach to wasza obecność i zaangażowanie będzie decydować o dalszych losach projektu.

Oczywiście stawiając forum projektu, pomyśleliśmy o innowacyjności, dlatego też forum opieramy na silniku Invision Power Suite 4.2. To on pozwoli nam na urozmaicenie paneli przeznaczonych dla liderów grup, administratorów czy w szczególności zwykłych graczy. Strona techniczną forum zajmuje się Dawid, którego doświadczenie jest dość bogate, a on sam jest jednym z mocnych ogniw naszej ekipy.

https://youtu.be/ptLQaL4BQrI

Włożyliśmy wiele trudu, aby zmodernizować system rozgrywki, aby stał się jeszcze bardziej przyjazny dla was. Jednym z nowych rozwiązań w naszym oprogramowaniu, jest zupełnie innowacyjne działanie salonu samochodowego, a to jest na razie tylko jedna z zaprezentowanych przez nas zmian na fanpage'u. Prócz tego, oprogramowanie zostało zmienione w taki sposób, że odczuje to większość graczy, niekoniecznie dostrzegając ten fakt wizualnie. Mowa tutaj oczywiście o zupełnie świeżym podejściu do projektowania systemu przez Michała, dzięki czemu zyskamy znacznie stabilniejszy i wydajniejszy świat gry. Oczywiście każdy z administratorów dokłada do serwera porządną cegiełkę, która z innymi tworzy porządną całość. A ja po więcej skryptowych smaczków kieruje was na nasze forum oraz fanpage.